Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Když mám depresi, tak nakupuji: Provětrala Bučková peněženku kvůli rozchodu s Vágnerem?

Eliška Bučková a Jakub Vágner v dobách, kdy byli spolu.
+ Dalších 33 fotografií
Není tomu dlouho, co se modelka Eliška Bučková (29) rozešla s rybářem Jakubem Vágnerem (36). Všichni je považovali za šťastné, na druhou stranu, kdo by čekal, že lidé s tak odlišnými povoláními spolu vydrží. Modelka se po rozchodu nyní opětovně vyjádřila, jak se cítí a zda jsou s Jakubem skutečně takoví přátelé.

Rybář a modelka. Nesourodá dvojice, která spolu strávila dva roky, už netvoří pár. Eliška Bučková (29) se prvotně poeticky vyjádřila na svém Instagramu, z čehož vyznělo, že každý chtějí něco jiného. Společné pracovní projekty s Jakubem Vágnerem prý ale mají pořád.

Co dalšího řekla o rozchodu? „To bylo jen rozumné rozhodnutí dvou dospělých lidí. Já už jsem v životě přežila hodně věcí a tím, že spolu s Kubou máme fajn vztah, že jsme v kontaktu a máme spolu pracovní projekty, tak se nehroutím. Není důvod ukončovat projekty, jelikož jsme se rozešli jako přátelé. Není to fráze,“ prozradila webu Super.cz a dodala, že rybářský tábor bude s Jakubem pořádat dál.

„Vše, co jsem chtěla říct, jsem řekla na sociálních sítích. Víc k tomu není třeba říkat, to je mezi mnou a Kubou. Jsem v pohodě. Ono už je to delší dobu. To nebylo rozhodnutí ze dne na den, že by se stalo něco špatného nebo by v tom byl někdo třetí,“ pokračovala Eliška a odtajnila svůj recept na depresi, která po partnerském rozloučení obvykle nastane.

„Když mám depresi a něčím se trápím, tak nakupuji, ale poslední dobou nakupuji, i když jsem šťastná a žádné problémy nemám. Patří to ke mně. Nehledě na to, že přichází podzim a je potřeba obměnit šatník,“ ukončila své povídání Eliška.

Pokud Eliška mluví pravdu a s Jakubem opravdu zůstali přáteli, nezbývá, než jim tento ideální vztah závidět.

Mohlo by vás zajímat

Další články