Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Když jíte, opět vám to sekne a celá záříte! Lidé skládají komplimenty Elišce Bučkové, která je opět ve formě

Eliška vypadá opět skvěle.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Fanoušci a lidé na sociálních sítích v posledních měsících podezírali Elišku Bučkovou, že jí příliš málo a hodně zhubla. Dokonce ji osočovali z toho, že jí lezou kosti a už se na to nedá dívat. Modelka teď ale všem vytřela zrak, vypadá skvěle a s jídlem problém nemá.

Lidé jsou občas na sociálních sítích jako encyklopedie a myslí si, že vědí vše a o všech. Na tohle chování doplatila i modelka Eliška Bučková, kterou denně sleduje několik tisíc lidí přes sociální sítě. Pod její fotografie pak lidé píšou komentáře, které nejsou vždy pozitivní.

Posledních pár měsíců ji podezírali z poruchy příjmu potravy a její štíhlá postava jim připadala nezdravě vyhublá a nevzhledná. Vzkazy typu „Najez se!“ se našly u každé druhé fotografie, modelka se snažila to ignorovat a na negativní ohlasy nereagovat.

V poslední době ale všem vytřela zrak, přidává fotografie s jídlem, její fotografie jsou více usměvavé a dokonce fanouškům přijde, že se jaksi celá rozzářila a zkrásněla. A pokud by vás napadlo hledat pod jejími fotkami negativní komentáře? Těm je od té doby také konec, lidé jí už nemají co vytknout.

Související články

Další články