Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Když ji nemůžu mít já tak nikdo! Daniel Miarko dostal za vraždu osmnáctileté Terezky 18 let

Zdroj: archiv rodiny
Rozsudek
Devatenáctiletý vrah Daniel Miarko byl Krajským soudem v Plzni odsouzen k 18 letům za mřížemi. Brutálně zavraždil bývalou spolužačku, která neopětovala jeho lásku. Hrůzným činem se pak chlubil na sociálních sítích.

Krajský soud v Plzni rozhodl o osudu devatenáctiletého Daniela Miarka. Za předem naplánovanou vraždu si za mřížemi pobude 18 let. Rozsudek není pravomocný a obě strany si ponechaly lhůtu pro případné odvolání.

Trest

Daniel Miarko si osmnáctiletý trest odpyká v nejpřísnějším typu káznice. Bude ve věznici se zvýšenou ostrahou.

Krom toho musí rodině zavražděné dívky zaplatit 22 tisíc korun za pohřeb a pět milionů jako náhradu majetkové újmy.

Brutální vražda

„Týden před tím (vraždou) jsem se rozhodl, že Terezu zabiju a jak to provedu. V neděli jsem si dal do školní tašky dva nože, kdybych náhodou jeden ztratil,“ uvedl Miarko u soudu. V den dívčiných osmnáctých narozenin ji navštívil a brutálně na ni zaútočil. Nebohé děvče neopětovalo jeho city a proto ji Daniel zavraždil. Vrah se vyzbrojil dvěma noži a zabil ji u ní doma ve Zdemyslicích na Plzeňsku.

K vraždě bývalé spolužačky Terezy se Miarko přiznal, odhodlal se k ní poté, co si našla přítele. „Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo,“ napsal po hrůzném činu svým rodičům, bratrovi a několika kamarádům.

Související články

Další články