Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Když hvězdy jančí: Tyhle 4 dvojice se do sebe zakoukaly během tančení ve StarDance!

Když hvězdy jančí: Tyhle 4 dvojice se do sebe zakoukaly během tančení ve StarDance!
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
STARDANCE
Nejpopulárnější reality show v Česku lidem nejen přibližuje klasický tanec, kromě toho otevírá i srdce samotným hvězdám. Hned několik z nich bude StarDance do konce života děkovat za to, že v ní poznaly životního partnera. Které to jsou a nebudou pořad po čase spíš nenávidět?

Intenzivní tréninky, vášnivý tanec tělo na tělo, to všechno si vybírá daň, jež v případě těchto dvojic ze StarDance vykvetla v lásku... Nechme se překvapit, jakou dvojici stvoří letošní StarDance 2018-2018

Jitka Čvančarová a Petr Čadek

Dali se dohromady v roce 2010. Sice se už znali pár let předtím, oba měli ale své vztahy, takže si museli chvilku počkat. A ve čtvrtém ročníku StarDance jim to klaplo. Jitka (40) sice s Petrem přímo netančila, ale Čadek ten rok působil jako taneční poradce, takže měli moře času se poznat a zamilovat. Skoro rok pak románek tajili, v září 2011 se konala veselka. Mají šestiletou dceru Elinku Emilii, k té koncem července 2018 přibyl syn Theodor

Marie Doležalová a Marek Zelinka

Tihle dva také vyvolali slušný ohlas. V roce 2015 spolu vyhráli sedmou řadu StarDance, kromě vášně k tanci spolu ale prozkoumávali i vášeň mezi sebou.

„Myslím, že nás nesblížil ani tak tanec jako spíš čas. Shodli jsme se, že kdybychom spolu netrávili tolik času a tak intenzivně a kdybychom nebyli nuceni něco spolu vytvářet, tak bychom se při našich povahách a životním stylu asi v životě dohromady nedali,“ řekla Maruška magazínu MF Dnes s tím, že lásku měsíc a půl tajili kvůli tomu, aby nijak neovlivňovali diváky při rozhodování. Marii a Markovi se v srpnu narodila dcera Alfréda

Anna Polívková a Michal Kurtiš

V šesté řadě taneční soutěže se do sebe zbláznil další pár. A to přesto, že Michal je o víc než deset let mladší než dcera Bolka Polívky. Ale dvojici to překvapivě už čtyři roky zdárně klape a nevypadá to, že by se něco mělo měnit.

Jen potomka zatím neplánují a Anička své kolegyně v tomhle asi moc brzy nenapodobí. Svoje dětské příbuzné totiž považuje za účinnou antikoncepci a kvituje, že je po pomazlení může vrátit jejich rodičům a jít na mejdan.

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová

Asi největší skandál vyvolal románek italského kuchaře s bejvalkou Honzy Ondera Ti se do sebe zamilovali už během předcházející StarDance, k intimnostem ale mělo dojít až později.

,,Ze začátku soutěže byl mezi námi hlavně velký respekt. Ale myslím, že kolem Vánoc, tedy až po skončení StarDance, ta jiskra mezi námi přišla,“ přiznal zpětně Ridi s tím, že nejdřív byli jen parťáci, ale dál se nedostal, protože Lucie dlouho nechtěla. „Pak přestala být přísná,“ smál se italský hřebeček v rozhovoru na stránkách Aha! pro ženy.

Onder dostal od Lucie kopačky až za pár měsíců. Bylo to po osmiletém vztahu. Okamžitě se pak nastěhovala k novému příteli. Možná i kvůli tomu nedostala nabídku do letošního ročníku taneční soutěže, o tanečnicích rozhodoval právě Onder.

Spekulovalo se i o dalších propuknutých vášních, třeba mezi Zdeňkem Piškulou a Veronikou Lálovou Pokud spolu ale vážně nejen tančili, ale i randili, nakonec jim to nevyšlo. Zdeněk má v současnosti totiž úplně jinou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy