Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Když Bolek Polívka (70) naštval Chantal, přišel trest: Z okna mu vyházela všechno oblečení

+ Dalších 12 fotografií
Životní jubileum
Bolek Polívka (70) slaví životní jubileum a zapije ho rovnou třikrát. Jeden večírek na střeše pražské Lucerny už má za sebou, dva další ho ještě čekají. Brněnský herec a mim za sebou má zářnou kariéru, asi nejdivočejšími léty si ale prošel, když ještě žil s exmanželkou Chantal Poullain (62). Mezi divadelníky z moravské metropole se povídá, že mu i za pozdní příchod byla schopná vyházet oblečení z okna.

Bolku Polívkovi je sedmdesát a nepochybně je co slavit. Kromě ikonické role Bohuše z Dědictví aneb Kurvahošigutntag má za sebou nespočet dalších úloh, třeba ve filmech Musíme si pomáhat, Kytice nebo U mě dobrý. Kromě mnoha seriálů účinkoval také ve vlastní show Manéž Bolka Polívky.

Kariéra rodáka z moravských Vizovic je odjakživa spjatá především s Brnem, kde dodnes žije a působí. Provozuje tam i divadlo, které nese jeho jméno. Právě tam si v minulosti po představení skoro pokaždé rád povyrazil z kopýtka. Povídali si o tom jeho tehdejší zaměstnanci. Jediným háčkem byla exmanželka Chantal Poullain, která mu takové chování nechtěla trpět.

„Jednoho večera byl Bolek dost pod parou a domů za Chantal dorazil i s jednou ze svých zaměstnankyň. Bylo to naprosto nevinné, chtěli si dát ještě skleničku. Chantal si ale nechtěla nechat nic vysvětlit, rozrazila okna a vyházela Bolkovi skoro všechno oblečení na ulici,“ řekl eXtra.cz divadelník s tím, že se to mělo opakovat vícekrát. „Říkalo se, že takové scény byly častější,“ dodal.

Manželství se Chatnal se Polívkovi rozpadlo po patnácti letech v roce 2002. Mají spolu syna Vladimíra Polívku. Z předešlého manželství se Stanislavou Polívkovou má herec dceru Kamilu, s herečkou Evelynou Steimarovou dceru Annu Polívkovou. Současná partnerka Marcela Černá mu porodila syny Jana, Františka Antonína a dceru Marianu.

Polívka se herectví stále aktivně věnuje, letos jsme ho viděli třeba v seriálu Černé vdovy, v příštím roce si zahraje ve filmu Největší dar. Do Brna přejeme všechno nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články