Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdysi slavný moderátor Libor Baselides je hodně dole: Promluvil o cizích rukách v konečníku a hororové noci!

Libor Baselides se nyní věnuje výkladu z karet.
Zdroj: Facebook
Pořad Snídaně s Novou začal Libor Baselides moderovat už v roce 1994. Jeho první parťačkou byla Lenka Hornová, tu později nahradila Dana Morávková. Na Nově vydržel až do roku 2000, dokud nedostal vyhazov. Pak už se mu příliš nedařilo.

Libor Baselides se pak ze všech sil snažil udržet mezi celebritami. S bývalou ženou založil kavárnu v centru Prahy, ta ale zkrachovala. Pokoušel se organizovat např. soutěž Miss léto v Karlových Varech, ale akorát se zadlužil a z ostudy měl kabát.

Dnes se živí jako příležitostný moderátor a věnuje se hlavně výkladu z karet. Minulý týden byl ale obviněn z krádeže a osahávání hostů v jednom pražském baru!

„Pan Baselides právě odcházel, tak za ním vyběhl a slušně ho poprosil, jestli by mu mohl ukázat svou velkou brašnu. On samozřejmě nechtěl, dohadovali se asi dvacet minut. Mému kamarádovi pak došla trpělivost, vzal mu brašnu a vytáhl z ní svou tašku! On mu ji prachsprostě ukradl!“ řekl Blesku svědek incidentu.

Bývalý moderátor taková obvinění odmítá a přichází s vlastním vyjádřením. Do klubu šel jenom kvůli tomu, aby si domluvil oslavu narozenin. Navíc se zrovna vracel z nepříjemného zákroku – operace konečníku, kterou podstoupil v nemocnici Bulovka. V klubu věštil pár lidem a nakonec se odebral domů.

„Už jsem chtěl z klubu odejít, ale bolelo mě břicho, musel jsem na záchod. Poprvé od operace konečníku »na velkou«, což strašně bolí, teče vám krev… Byl jsem tam asi deset minut. Vzal jsem své dvě tašky, které po tu dobu ležely pod stolem, odcházím ven a najednou za mnou jeden vyběhne s tím, že mu chybí nějaká taštička, jestli se může podívat. Já jsem se zastavil a povídám: Tak se podívej! V modré nic nebylo a ve fialové tašce dole byla ta jeho taštička. Nevím, jak se tam dostala. Tak říkám: V pořádku, tak si to vem. On šel dovnitř a najednou se ozval křik, že jsem já všechny okradl. Vyběhli ven, srazili mě na zem," popisuje děsivou situaci Blesku.

Nakonec se na něj celá partička z klubu seběhla a začalo ho bít. Provozní volala policii. Přijeli a zjistili, že to jsou kamarádi v civilu. Místo aby mě chránili, tak mě zavřeli do cely. Zajímavé je, že na ulicích byly kamery, ale šetřením policie prý bylo zjištěno, že kamerový systém na místě nedisponuje záznamem. Já se ptám proč? Proč je vše smazáno, ať mi to policie zdůvodní!“ rozčiluje se Libor.

Jenomže následující hodiny byly ještě horší. „Řekli mi, že se mám svlíknout do naha, fotili mě. I když jsem jim říkal, že jsem po operaci konečníku, strkali mi do něj ruce bez rukavic a prohledávali mě. Šlapali mi po věcech, zničili hodinky. U fialové tašky mi urvali uši. Od půl čtvrté v noci do půl desáté jsem pak seděl v cele. Myslel jsem, že chcípnu. Řekl jsem, že potřebuju okamžitě na lékařské vyšetření, nikam mě nevzali. Zvonil jsem na zvonek, nikdo nepřišel. Za šest hodin mi nedali vodu, nepustili mě na záchod, takže jsem čůral v cele do kanálku.“

Ven se dostal až další den. Policie prý chtěla, aby se bývalý moderátor ke všemu přiznal, což on odmítl. „Nemají důkaz, je to tvrzení proti tvrzení,“ uzavírá hrozivou zkušenost.

Související články

Další články