Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kdysi slavná členka skupiny HOLKI vylezla z nory: Vypadá jako OPLÁCANÁ čtyřicátnice z 80. let!

Zdroj: archiv eXtra.cz / profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Klára Kolomazníková patřila mezi členky skupiny Holki. Po jejich rozpadu se stejně jako její kolegyně vytratila z povědomí fanoušků. Nyní se po letech ukázala ve společnosti. Ale už to rozhodně není ta hubená, dlouhonohá kočka, kterou měli všichni na plakátech vylepenou ve skříni. Momentálně vypadá jako dobře udržovaná čtyřicátnice z osmdesátých let.

Klára Kolomazníková se stala v roce 1999 jednou z členek skupiny Holki Děvčata zažila opravdu raketový vzestup. Každý chtěl jejich podpis, fotku, bodovaly i na Českém slavíku. Jenomže potom přišel strmý pád. Dívčí skupina se rozpadla a každá z holek chtěla zkusit prorazit sama. To se ale žádné z nich nikdy pořádně nepodařilo

V době, kdy Klára byla jednou ze čtyř členek kapely, byla naprosto nepřehlédnutelná. Velké modré oči s dlouhými řasami a krásnými blonďatými vlasy z ní dělaly pořádnou sexy kočku.

Je pravda, že Klára nikdy nepatřila mezi úplné vychrtliny jako některé její kolegyně. Byla to holka krev a mlíko. Nejednomu chlapovi visela na plakátu ve skříni. Bohužel ty doby jsou nenávratně pryč.

Klára se po hodně dlouhé době ukázala na veřejnosti a opravdu šokovala. Momentálně vypadá jako dobře udržovaná čtyřicátnice s vizáží slečen z osmdesátých let Klára by měla na sobě pořádně zapracovat, shodit přebytečná kila, protože nyní vypadá jako matrona, a to jí na jejím vzhledu rozhodně nepřidává. Podívejte se do galerie na fotky z doby, kdy se na Kláru ještě dalo koukat.

Související články

Další články