Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kdysi nejkřivější zuby v Hollywoodu: 10 celebrit, které zachránil šikovný zubař

Jako malá holčička měla Miley Cyrus pěkně křivé zuby. Naštěstí má šikovného zubaře.
Zdroj: archiv Miley Cyrus
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Správný americký úsměv musí mít každá hvězda Hollywoodu. Pokud se někdo narodí s extrémně křivými zuby, musí si obstarat dobrého zubaře, který to zachrání. Stejný problém musela řešit i řada světových celebrit. Podívejte se, kdo ze slavných si musel kompletně vyměnit chrup.

Ne každý měl to štěstí, že se narodil s perfektními zuby. V Hollywoodu se pohybuje mnoho celebrit, které vstoupily do světel reflektorů jako křivozubky.

Třeba taková Miley Cyrus měla na začátku kariéry pořádně křivé zoubky. Jenže to není nic, co by nedokázal spravit šikovný dentista. Pak je tu Morgan Freeman, kterého jsme mohli jeden čas sledovat na červeném koberci, když měl zuby vybouchané jako pojistky. Naštěstí se mu také podařilo najít zubaře, který mu pomohl.

Hvězda seriálu Přátelé to měla ze začátku taky těžké. Než si seriál získal celosvětový úspěch a herci začali vydělávat velké peníze, představitel Chandlera Binga Matthew Perry měl katastrofální chrup. Kvůli tomu se ani moc neusmíval. Netrvalo dlouho a Perry si nechal zuby komplet předělat, aby se mohl usmívat stejně jako jeho kolegové.

Občas je prostě zapotřebí ruka odborníka, aby slavní měli perfektní chrup a mohli rozdávat klasické americké úsměvy. Podívejte se na 10 světových celebrit, které musely vyhledat pomocnou ruku odborníka, bez které by se na papparazi nemohli usmívat.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy