Když se v roce 1998 natočila komedie Prci, prci, prcičky, tak se z Tary Reid stala opravdová herecká celebrita. Její andělská tvář a herecký talent učarovaly snad úplně všechny. Kariéru měla solidně našlápnutou a mohla to dotáhnout opravdu daleko.

Okamžitě si získala fanoušky po celém světě a chlapi se mohli z jejích blonďatých vlasů a dokonalého těla zbláznit. Tara se dostala dokonce na titulku prestižního časopisu Playboy a všechno měla před sebou.

Bohužel čím více její hvězda stoupala, tím více na ni byly kladeny nároky, které herečka neustála. Nebyla spokojena se svou už tak hubenou postavou a rozhodla se, že potřebuje shodit další kila. Kvůli tomu také začala trpět anorexií a byla samá kost a kůže.

Poté začala experimentovat ještě se svým tělem. Nechala si plasticky vylepšit svá ňadra a nedopadlo to vůbec dobře. Ještě v roce 2012, kdy natáčela pokračování Prciček, se pomocí maskérek zvládla proměnit v pohlednou dívku, ale žádné terno jako kdysi to nebylo.

V současné době oslavila 42. narozeniny a svým vzhledem děsí okolí. Tara Reid je vyhublá na kost, její umělá prsa jí visí jako uši jezevčíka a na zadek se nedá absolutně koukat. Holt někdo svou lehce nabytou slávu neunese.