Zahrála si sexy Vicky v sériích Prci, prci, prcičky a najednou po ní toužili všichni. Byla to hvězda první kategorie i modelka a objevovala se na titulních stránkách pánských magazínů. Tara Reid byla taková sexy holka od vedle, která se líbila všem. Ale ji sláva semlela.

Večírky, alkohol, drogy a cigarety. Když na sobě viděla problém, místo změny životosprávy běžela za plastických chirurgem. Liposukce, vylepšení obličeje, nepovedené zvětšení prsou, po kterém jí zůstala mezi ňadry díra. Všechno to nakonec vedlo k poruchám přijmu potravy a anorexii. Hvězdě začínal být konec.

Tara je další hvězdička, která se nevymanila z natáčení teenagerovských komedií. A to jí je už 40 let! Šílený rande, Sexy party, pokračování Prciček, Velký maturitní mejdan… To je ten typ filmů, kde se Tara do nekonečna objevuje.

Naposledy se Tara ukázala na červeném koberci v rámci premiéry filmu Valerian a město tisíce planet a nikdo ji nepoznával. Znovu si nechala napíchat obličej botoxem, měla na sobě tunu make-upu a navíc zvolila paruku.

Škoda, tahle kráska mohla stárnout s grácií, ostatně je jí pouze 41 let, ale vůbec to nezvládla a zařadila se tak mezi další hollywoodské plastové nepovedené panenky.