Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdysi krásná herečka z Beverly Hills 90210 šokuje svým vzhledem: Nateklá syslí tvář a plastiky ji změnily k nepoznání

Na herečku není moc hezký pohled!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Kdysi hvězda seriálu Beverly Hills 90210, nyní matka pěti dětí na plný úvazek. Herečka Tori Spelling vyrazila s celou rodinou na charitativní akci. Na herečce je ale poznat, že už má to nejlepší za sebou. Na akci předvedla dost nevzhledný obličej, který byl divně nateklý a evidentně má i pár kilo navíc. Takhle jedna z hlavních představitelek seriálu Beverly Hills 90210 ještě před pár lety rozhodně nevypadala.

Kdysi zářila v kultovním seriálu Beverly Hills 90210 a byla hvězdou první velikosti. Jenomže po skončení seriálu přišel strmý pád. O herečku Tori Spelling přestal být zájem a zahrála si jen v hrstce převážně béčkových filmů.

Od té doby je více než herectvím známa svými plastikami a tím, že rodí jedno dítě za druhým. Bohužel v dnešní době už Tori ani zdaleka nevypadá tak, jako kdysi. V současné době se ukázala s celou svou početnou rodinou na jedné charitativní akci a přítomní ji téměř nepoznali.

Jde vidět, že Tori má nějaké to kilo navíc a opravdu hodně nakynula v obličeji. Baculatá a oteklá tvář herečce vůbec nepřidává na kráse. Holt všichni stárneme, ale někteří to umí s grácií. To ale není případ blondýny, která si libuje v plastických operacích.

Související články

Další články