Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdysi krásná Denise Richards slaví narozeniny: Život s Charliem Sheenem z ní udělal trosku!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Šílené
Bývalá Bond girl Denise Richards slaví osmačtyřicáté narozeniny. Život s bouřlivákem Charlie Sheenem udělal ze slavné maminky tří dcer chodící kostru. Před dvěma lety ji vytáhly z úplného dna zásnuby s Aaronem Phypersem, s nímž už tvoří manželský pár. Čím vším si bývala modelka musela projít?

Denise Richards začala být úspěšná již v dobách své puberty a měla perfektně našlápnutou kariéru. Jenomže stačilo, aby v určitém období potkala nesprávného muže, do nějž se zamilovala, a problémy se začaly rázem nabalovat.

Už v šestnácti letech rozjela slibnou kariéru modelky v San Diegu., a když se rozhodla odstěhovat do slunného Los Angeles, kde se dál věnovala modelingu, její hvězda začala pomalu stoupat. Navštěvovala herecké kurzy a pomalu se objevovala v televizi.

Tuhle krásku jste mohli spatřit třeba v seriálu Ženatý se závazky, Melrose Place nebo Beverly Hills 90210. Pomalu na sebe upozorňovala, ale její opravdový herecký boom nastal až v 90. letech.

Zahrála si ve filmech Hvězdná pěchota nebo v bondovce Jeden svět nestačí. Pak se ale zamilovala do věčně problémového herce Charlieho Sheena, za kterého byla provdaná v letech 2002–2006. Nekonečné večírky plné alkoholu a drog jí začaly vadit a požádala v roce 2005 o rozvod.

Od té doby čelí neustálým atakům ze strany svého exmanžela. Charlie Sheen svou bývalou ženu osočoval z toho, že je nejhorší matka, nadával jí na veřejnosti a vyhrožoval. Tohle si herec dovolil, přestože se Denise starala dlouhou dobu o jeho dvojčata Boba a Maxe z dalšího manželství, protože jejich matka Brooke Mueller se léčila ze závislosti na drogách.

Z krásné ženy krev a mléko je nyní vyhublá troska, která se snaží dostat zpět na výsluní. Charlie Sheen jí vzal veškerý elán do života a hlavně její půvab. Pomohla jí svatba s Aaronem Phypersem, po které zase nabrala tolik potřebná kila.

Související články

Další články