Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kdybych věděl, že je hubnutí tak snadné, nikdy bych se se svou nadváhou nespokojil

Zdroj: StockholmDiet.com
Dieta

Není žádným tajemstvím, že v České Republice trpí téměř každý třetí člověk nadváhou. Většina z nás během pandemie přibrala, většinou v oblasti břicha. V současné době je na vzestupu velice populární exkluzivní individuální dietní program StockholmDiet.com. Ten garantuje svým klientům rychlé a snadné hubnutí. Rozhodli jsme se zeptat Viktora, který dietu vyzkoušel, na několik otázek. Viktor je z dosažených výsledků velmi mile překvapen. Dokázal zhubnout 16 kilogramů tuku rychle a bezbolestně tak, že se držel několika jednoduchých pravidel.

- Jaké jsou vaše předchozí zkušenosti s hubnutím?
Nikdy jsem nedržel dietu. Jsem postarší pracovník ve výrobě, který těmto věcem, až doteď, nikdy nevěřil. Vím, že bych to ani neměl říkat, ale vždy jsem věřil, že diety a kontrola jídelníčku jsou pro holky, zatímco chlapi by měli jíst to, co se jim dostane pod ruku. A právě díky této filozofii jsem nabral tolik přebytečných kil.

- Povězte nám, proč jste se rozhodnout začít hubnout?
Po čase si na své objemnější tělo zvyknete, jelikož vám přebytečná kila nenaskáčou za týden. Své nadváhy si začnete všímat na starých fotografiích, nebo vám o ní řekne kamarád, který vás roky neviděl. Po nějaké době už se jedná o reálný problém. Uvědomil jsem si, že pokud se sebou nezačnu něco dělat, zadělávám si na zdravotní problémy. Začal jsem mít vyšší krevní tlak a časté bolesti hlavy.

- Proč jste si vybral Stockholmskou dietu?
O Stockholmské dietě jsem věděl z doslechu a díky článkům na internetu. Nikdy jsem si ale nemyslel, že dokáže dieta vyřešit mé problémy a tak jsem jí nevěnoval přílišnou pozornost. Potom ale začala tchýně Stockholmskou dietu držet a já si jejích výsledků nemohl nevšimnout. Hubla tak rychle, že jsem si toho všiml při našem každém setkání. Kromě toho byla viditelně šťastnější a spokojenější. Nejsem osoba, která věří reklamám a okamžitě nakupuje všechny produkty z letáků, ale v tomto případě jsem měl výsledky doslova před očima. Pokud to zvládla tchýně, proč bych to nemohl zvládnout já?!

Viktor přijal výzvu Stockholmského stravovacího programu a shodil 16 kg


Se serverem StockholmDiet.com zhubnete tím, že budete jíst svá oblíbená jídla. Začněte s bezplatným testem a zhubněte za 7 dní!


- Jak u vás dieta probíhala?
Během prvního týdne jsem hubl kilo denně. Nemyslete si, že jsem každý den snědl jednu mrkev a kousek zelí. Jídla z dietního plánu byla nesmírně jednoduchá a chutná, a nikdy jsem tak neměl hlad. Osobně bych Stockholmskou dietu ani nenazýval „dietou“, protože toto slůvko může spoustu lidí odradit. Jedná se zkrátka o stravovací plán se skvělými recepty připravenými experty tak, aby vám zajistily výsledky. Každý se diví, když řeknu, že jsem zhubl tolik, aniž bych jednou jedinkrát navštívil posilovnu.

Samozřejmě, že tou největší změnou je změna toho, jak vypadáte ráno v zrcadle. Co ale v zrcadle neuvidíte, je nesmírná duševní pohoda, více energie a radost ze života, kterých si teď mohu užívat. Dieta mi sice neubrala ztracené roky života, ale díky několika jednoduchým pravidlům mi ubrala přes 16 kilo, což se na mně pocitově projevilo, jako bych omládl o 16 let.

Viktor přijal výzvu Stockholmského stravovacího programu a shodil 16 kg

- Co byste doporučil ostatním, kteří chtějí zhubnout?
Rychlé a snadné hubnutí není mýtus! Stačí pochopit, jak na to. Když se dívám kolem sebe, přijde mi, že nadváha trápí spoustu lidí. Spousta z nich si přitom sama sobě nalhává, že je to OK. Sáhněte po ověřených metodách a dosáhněte svých cílů. Možná vám změna životního stylu zní příliš komplikovaně, ale když se začnete držet rad dietních expertů stojících za Stockholmskou dietou, bude změna vašeho životního stylu malá, ale nesmírně efektivní. A toto je pro mě tím největším překvapením. Efektivita diety a rychlost zajištění výsledků. Díky tomu jsem si řekl, že musím své výsledky sdílet s ostatními a tím je snad motivovat.

Není to jen další obyčejná dieta – je to vaše rozhodnutí žít lepší život bez kil navíc.

ZAČNĚTE ZDE A NYNÍ vyplněním jednoduchého testu zdarma!

Související články

Další články