Kdyby nebylo Ondřeje Koptíka, patrně by vládla rodinná idylka. Jenže mladý milenec slovenské herečky existuje, Hana ho přes podzimní zneuctění památky Radoslava Brzobohatého vzala na milost, takže není divu, že Ondřej Brzobohatý (35) i jeho sestra Rola mají vztahy s matkou na bodu mrazu.

„A to se po smrti táty oba vzdali práv na tátovo jméno ve prospěch mámy,“ řekl eXtra.cz hodně dobrý kamarád obou dvou. Rola sice byla Radoslavova nevlastní dcera, ale jejich vztahy byly tak pevné, jako by měli společnou krev.

Pokud je pravda, co měli nevlastní sourozenci učinit, musejí si oba skoro trhat vlasy vzteky. A to dvojnásob. Hana Gregorová totiž kromě legalizování chování Koptíka dělá ještě jednu zvláštní věc.

Prodala Divadlo Radka Brzobohatého a nyní si založila Divadélko Radka Brzobohatého. Nová majitelka, Romana Goščíková, si tohle ale nechce nechat líbit a celá věc skončí u soudu.

Takový Ondřej se třeba už nechal slyšet, že naprosto jasně v tomto sporu stojí za Romanou, kterou podporuje. Prý nedělá odkazu jeho táty žádnou ostudu.