Modelka, bývalá královna večírků a nyní především matka Agáta Prachařová (33) je snad nejvýraznější personou českého šoubyznysu. Do povědomí lidí se dostala hlavně po tom, co skončila jako druhá vicemiss České republiky za rok 2005.

Od té doby Agáta rozjela svoji kariéru modelky a pořádné pařmenky. Agátě šlo hlavně o to, aby si ji lidé nezapamatovali jenom jako jednu z mnoha finalistek České Miss, po které do půl roku neštěkne ani pes.

A to se jí také dařilo. Modelce v jejím divokém období prošlo postelí opravdu hodně mužů. Mezi ně patřil třeba finalista první řady show Česko hledá SuperStar Sámer Issa (32). Jejich bouřlivý vztah však v roce 2008 po třech letech skončil.

Agáta pak chodila s automobilovým závodníkem Janem Charouzem, motokrosovým závodníkem Janem Brabcem, se kterým se zasnoubila, ale vztah stejně nevydržel a v roce 2010 šli od sebe. Předposlední Agátinou vážnou známostí byl hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita, se kterým má syna Kryšpína.

Ten však modelce zahýbal s podivnými ženštinami, a tak vztah skončil stejně rychle, jak začal. V současné době je Agáta už pět let šťastná po boku herce a hudebníka Jakuba Prachaře (34), který má na bývalou královnu večírků evidentně dobrý vliv.

Ve své nejslavnější době chodila Agáta oblékaná opravdu příšerně. Kdyby se dnes upalovalo za největší módní peklo, Agáta bude první na řadě. Její módní kreace jsou neskutečnou snůškou halucinací. Však se sami přesvědčte v galerii.