Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kdyby se dnes upalovalo za nejhorší outfity století, schytala by to Agáta: Tohle jsou její největší módní halucinace!

Byly doby, kdy vkus míjel Agátu velkým obloukem.
+ Dalších 46 fotografií
Agáta Prachařová oslavila v sobotu třiatřicáté narozeniny a od dob svých začátků se poměrně hodně změnila nejenom ona, ale také její vkus v oblékání. Ještě před deseti lety se na ni nedalo pomalou koukat. Její modely hrály všemi barvami a bylo jí prakticky jedno, co bude mít na sobě, hlavně že v tom bude vidět napěchovaný výstřih a prsa. Kdyby se dnes upalovalo za módní nevkus, tak by Agáta stála první v řadě.

Modelka, bývalá královna večírků a nyní především matka Agáta Prachařová (33) je snad nejvýraznější personou českého šoubyznysu. Do povědomí lidí se dostala hlavně po tom, co skončila jako druhá vicemiss České republiky za rok 2005.

Od té doby Agáta rozjela svoji kariéru modelky a pořádné pařmenky. Agátě šlo hlavně o to, aby si ji lidé nezapamatovali jenom jako jednu z mnoha finalistek České Miss, po které do půl roku neštěkne ani pes.

A to se jí také dařilo. Modelce v jejím divokém období prošlo postelí opravdu hodně mužů. Mezi ně patřil třeba finalista první řady show Česko hledá SuperStar Sámer Issa (32). Jejich bouřlivý vztah však v roce 2008 po třech letech skončil.

Agáta pak chodila s automobilovým závodníkem Janem Charouzem, motokrosovým závodníkem Janem Brabcem, se kterým se zasnoubila, ale vztah stejně nevydržel a v roce 2010 šli od sebe. Předposlední Agátinou vážnou známostí byl hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita, se kterým má syna Kryšpína.

Ten však modelce zahýbal s podivnými ženštinami, a tak vztah skončil stejně rychle, jak začal. V současné době je Agáta už pět let šťastná po boku herce a hudebníka Jakuba Prachaře (34), který má na bývalou královnu večírků evidentně dobrý vliv.

Ve své nejslavnější době chodila Agáta oblékaná opravdu příšerně. Kdyby se dnes upalovalo za největší módní peklo, Agáta bude první na řadě. Její módní kreace jsou neskutečnou snůškou halucinací. Však se sami přesvědčte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články