Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kdy si necháš odstranit jizvy, ptají se lidé Týnuš Třešničkové. Ta jim vzkazuje jediné

Týnuš Třešničková čelí nevhodným dotazům o popáleninách
Zdroj: Instagram Týnuš Třešničková
+ Další 3 fotografie
Odpálkovala

Týnuš Třešničková (25) se ozvala proti nevhodným dotazům, kterými ji bombardují fanoušci na sociálních sítích. Ti se krásné influencerky třeba ptali, jestli si nechá odstranit jizvy či proč je tak pohublá.

Týnuš pod palbou dotazů

"Půjdeš si někdy odstranit ty jizvy po popáleninách?" I takhle nevhodným dotazům musí influencerka Týnuš Třešničková (25) čelit. Na sociálních sítích se jí na citlivou otázku zeptal jeden z jejích sledujících a Týnina reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

"Kéž by to bylo tak easy, jak si někteří představujete," povzdechla si a fanouškovi trpělivě vysvětlila, že odstranit jizvu není vůbec lehké. "Jizva je hloubkové porušení kůže a jen tak odstranit nelze. Jde zlepšovat lasery a dalšími estetickými zákroky postupně a je to běh na dlouhou trať a i já plánuji podstupovat další zákroky pro zploštění a zlepšení jizviček," dodala.

Komentování není na místě, říká Třešničková

Týnuš je na sociálních sítích pod palbou nevhodných dotazů a poznámek neustále. Jeden ze sledujících se například pozastavil nad tím, jak podle něj Týna výrazně zhubla.

"Tohle komentování váhy, ať už se jedná o přibírání, nebo hubnutí, podle mě vůbec není na místě. Nikdy a u nikoho," odpálkovala influencerka zvědavce. "Nikdy nevíte, čím si člověk prochází a jak se ho může taková poznámka dotknout, i když je myšlena dobře," uzavřela.

Týnuš v září 2018 utrpěla při návštěvě jedné z istanbulských restaurací popáleniny druhého stupně na pětatřiceti procentech těla včetně obličeje, krku a rukou. Dnes se za své jizvy nestydí a je obrovskou inspirací pro ostatní.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy