Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kdy se vdát? A kdy se naopak rozvádět? Poradí vám Měsíc!

Zdroj: Profimedia.cz
Všichni lidé, kteří se snaží žít podle určitých duševních zásad, vnímají přírodu a měsíční fáze. Věděli jste o tom, že fáze Měsíce může ovlivnit naše činy? Sledujte tedy, jestli měsíc zrovna přibývá, ubývá či je v úplňku, a pochopte zákonitosti jednotlivých fází. Zapamatujte si, že s pohybem Měsíce jsou spojeny cyklické změny atmosférického tlaku, teploty, vlhkosti, elektrického i magnetického pólu Země, které prokazatelně působí na biorytmus člověka.

Proto je dobré využít měsíční sílu a sladit svůj život s přírodními cykly a fázemi Měsíce Dnes to není vůbec obtížný úkol, a to díky kalendáři, který nám jednotlivé měsíční fáze ukazuje. Pokud tedy prolistujete lunární kalendář, bude vám hned jasné, kdy máte prát, uklízet, sázet květiny, starat se o zahrádku nebo jak si poradit se svým zdravím.

Moderní doba nám umožnila informace, a tak už nemusíme experimentovat a zapisovat svoje poznatky o Měsíci, jako tomu bylo kdysi. Buďme rádi za to, co již bylo objeveno, a tyto znalosti využijme pro svůj spokojenější a úspěšnější život

Pokud se vrátíme do historie, najdeme hned několik příkladů, jak člověk využíval měsíční síly. Například za doby tzv. První republiky se hnojila pole při ubývajícím Měsíci, protože jen tehdy má půda i rostliny tendenci vše nasávat a vstřebávat. Což je při hnojení dost podstatné.

Ti, co tedy hnojili v přibývající fázi Měsíce, riskovali, že hnojivo zůstane na povrchu, odkud ho první déšť spláchne do podzemních vod a studní. To je jen jeden z mnoha příkladů toho, jak nám Měsíc pomáhá, a proto je dobré se řídit jeho signály.

Obecně můžeme říct, že v ubývajícím Měsíci bychom neměli dělat žádná velká rozhodnutí Měli bychom být v klidu.

Přibývající fáze je naopak vhodná pro životní změny - je to tedy ideální doba pro rozchody nebo i pro radikální změny vizáže. Je to ideální čas pro závažná rozhodnutí. V těchto dnech můžete nakupovat drahé věci, cestovat, začínat důležité životní etapy...

Buďte tedy plně otevření a využijte Měsíc ve svůj prospěch, bude se vám tak žít mnohem pohodlněji a úlevu pocítíte prý okamžitě.

Související články

Další články