Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kdy potkáte svou spřízněnou duši? Hvězdy to vědí! Býk zrcadlí svoji vášeň s Rybou

Kdo je vaší spřízněnou duší?
Zdroj: archiv
Znamení zvěrokruhu ukáže nejen to, jaká jste osobnost, ale i vaši pravou lásku! Pokud stále hledáte a nemůžete najít svou spřízněnou duši, poradíme vám! Není to tak těžké, jak to vypadá! Ke každému znamení se hodí někdo jiný. Kdo patří právě k vám?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran je odjakživa lovcem. Muži i ženy narození v tomto znamení zkrátka dostanou, koho chtějí. Osud jim tedy moc neurčují hvězdy, jelikož oni sami jim to nechtějí umožnit. Beran si vždy vybere toho, po kom touží a nepřestane se snažit, dokud ho nedostane. Naprosto skvěle jim budou vyhovovat vzdušná znamení, jako je Vodnář nebo Blíženec.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Rodinné zázemí. Nemít ho je pro romantického Býka nepředstavitelné. Vždycky si bude hledat někoho, s kým bude moci zakládat rodinu, ne jen někoho, s kým by si prvoplánově užil. Své vášnivé hnízdečko lásky bude mít s Rybou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženec je kapitola sama pro sebe. O nápadníky nouzi nemá, ale s žádným si neumí představit celý život. Někdo takový už ve vašem životě je, kdo vás miluje. Jen se porozhlédněte, nesjpíš je to pošťák ve znamení Střelce, který každý den chodí kolem vašeho bytu a vyhlíží vás.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Zpátečnický Rak se má neustále na pozoru. Občasně trpí paranoiou, že ten, kdo mu dal najevo city, si s ním jenom pohrává. Ve skutečnosti to tak být nemusí, takže pokud se konečně uvolníte, můžete prožívat lásku třeba hned zítra.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Nejraději by měl všechny v kleci. Pokud ale Lev své záměry nebude skrývat, nikdy si nikoho nenajde. Lev má prostě své ego a přes to nejede vlak. Potřebujete mít vedle sebe nějakou ovečku, která vám vše udělá. Raci jsou takové oddané duše.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Chorobně uklízející Panna svým řádem všechny jen děsí. Někdy je dobré se uvolnit a neanalyzovat, kdo se k vám hodí a kdo ne. Sama víte, kdo o vás měl zájem naposled. A že to nevyšlo? Pokud přehodnotíte svoje požadavky a změníte chování, příště to může klidně vyjít a vy sama víte, že příště může být klidně už za čtrnáct dnů.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Je dobré si uvědomit, že na sedačce svého obývacího pokoje moc lidí nepotkáte. Vyražte mezi lidi a dokažte sama sobě, že ještě umíte žít. Budete mít trochu problém se rozhoupat k akci, ale nebojte se, vyjde to. Oslovte Pannu!

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Sex, sex a jenom sex. Pro Štíra je to ta nejpodstatnější složka vztahu a podle toho si také hledá partnery. Nejlepší pro něj je, když se dá dohromady s protějškem stejného znamení, jelikož budou smýšlet podobně. Potřebují vedle sebe stejně vášnivého jedince!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Obdobně náruživým znamením je Blíženec. Ten o nápadnice nemá nouzi nikdy, jenže i když se s nějakou vyspí, stejně cítí, že to není ono. Stejné je to u žen. Na pravou lásku si budete muset počkat do příštího jara. Mezitím si můžete užívat, jak je libo.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh se právě ve vztahu nachází, ale sám cítí, že o pravou lásku nejde. Zatímco jeho protějšek plánuje společné sestěhování a děti, Kozoroh chce chodit po klubech a do restaurací. Nezbývá mu, než čekat na toho pravého, který se záhy objeví. Pravděpodobně to bude někdo ve znamení Berana nebo Lva.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Neusazení Vodnáři potkají svou lásku v cizině. Ve vašem kraji svou osudovou lásku nenajdete! Potřebujete někoho otevřeného, jako jste vy sami. Blíženec k vám skvěle půjde.

RYBY (21. 2. – 20. 3) I když se Ryba vždy tváří, že je jí všechno jedno, opak je pravdou. Beznadějná romantička čeká na prince na bílém koni už pěkně dlouho, ale nebojte, hrdina v sedle už jede. Možná už je ve vaší blízkosti a vy ho jen nevidíte.

Mohlo by vás zajímat

Další články