Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kdy a s kým přišla Kim Kardashian o panenství? První celebritu ulovila už na základce!

Kim Kardashian dokázala již na základce poznat celebritu.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další fotografie
Kdy přišla Kim Kardashian o panenství? No samozřejmě brzo. Co jiného byste od tak zodpovědné paničky čekali. Jenže o to tady vlastně ani nejde. Spíše o to, koho už tenkrát dokázala tahle profesionální celebrita klofnout.

Kim Kardashian (34) si tak nějak neumíme představit po boku obyčejného muže. Vždy to musí být někdo, kdo je alespoň v době seznámení o něco slavnější než ona. Tak to bylo vždy. Ať už to byl letadélko Kanye West (38), bývalý manžel a basketbalista Kris Humphries (30) či zpěvák Ray J, se kterým v roce 2003 natočila domácí porno.

Zkrátka vždy je to (jistě jen shodou okolností) někdo, kdo má záda, po kterých se dá v žebříčku celebrit vylézt zase o několik příček výše.

A tak se to sešlo, už když byla nejslavnější Kardashianka na základní škole. Dle informací v nejnovější biografii Kim od Seana Smithe byl její první obětí synovec Michaela Jacksona TJ. Ten už před nedávnem v rozhovoru přiznal, že s hvězdou reality show chodil, ale to, že byl úplně první, vyšlo najevo až nyní.

„Když jsem chtěla mít poprvé sex, bylo mi takřka 15,“ začala své vyjádření k celé události Kim a my ji musíme hned tady zastavit.

Takřka 15 znamená prostě 14, milá Kardashianko. Nemůžeš na Kauflandem ostřílenou zemi, jako je ta naše, zkoušet trik, že 14,90 je vlastně 15,50, a očekávat, že uspěješ. Tak to prostě nefunguje.

Bylo ti 14. To je sice jen lehce pod průměrem v České republice, ale v prudérních Spojených státech jsou to 4 roky od doby, kdy je to legální. Tak to prostě je, Kim.

„Řekla jsem prostě mámě, že chci nebo že to udělám, a ona řekla: "OK, koupíme ti antikoncepci.“ Byla vážně upřímná a otevřená," pokračovala Američanka, aby svou výpověď nakonec uzavřela tím, že tenkrát trávila opravdu hodně času na Jacksonově ranči Neverland.

Je proto klidně možné, že je úplně jedinou DÍVKOU, která tam kdy přišla o panenství. My každopádně TJovi gratulujeme, že Kim uvedl do světa celebrit. Jistě toho ani trochu nelituje a nikdy ho to nebudí hrůzou ze spaní.

Související články

Další články