Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdopak mi tu loupe perníček? Tereza Voříšková měla kukuč jak z perníkové chaloupky!

+ Dalších 12 fotografií
Tereza Voříšková (29) patří k těm hvězdám, které nemohou na filmovém festivalu v Karlových Varech chybět. Jindy půvabná herečka se ale při výběru róby na červený koberec hodně sekla. Zřejmě i do páteře, protože na slavnostní zahájení dorazila v až děsivém předklonu.

Nikdo nečekal, že by to Tereze Voříškové mohlo na červeném koberci neslušet. Jenomže jindy sympatická a půvabná herečka se patrně špatně vyspala. Bylo vidět, že se těsně před slavnostním zahájením letošního filmového festivalu v Karlových Varech necítila ve své kůži.

A není se čemu divit. Špatnou ruku měla Voříšková už při výběru šatů, v nichž před fotografy a kameramany předstoupila. Béžová barva by jí i slušela, ale zcela mimo byl jejich střih. Róbu pak totálně zavraždila černým závojem.

Pohled na herečku zároveň vyvolal v mnohých fanoušcích strach, v přítomných dětech pak zděšení. Voříšková se totiž celou dobu podivně předkláněla, jako by snad měla něco se zády.

Tak doufejme, že to není nic vážného a Tereza bude v pořádku. Na festivalu je s přítelem a byla by škoda, kdyby si to kvůli bolestem páteře dostatečně neužili.

Související články

Další články