Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Kdopak je tento fešný Superman? Svaly a naditý rozkrok dříve ukazoval v upnutém dresu

Který atlet si zahrál na Clarka Kenta?
+ Další fotografie
Je mužný, má tělo antického krasavce a hezkou tvářičku. Proto se není čemu divit, že byl bývalý atlet a nynější primácký moderátor vybrán, aby si zahrál na Supermana. Je to přesně ten typ, po kterém ženy šílí, přesně jako po zachránci planety. Už víte, o koho jde?

Když vyběhl na závodní trať, tak se fanynkám tajil dech. Svalnaté tělo měl zahaleno jen do upnutého trikotu a bylo vidět, jak každý centimetr jeho vymakaného těla se napíná. A nejen to. V klíně měl i pořádnou bouli. Jenže od atletiky přešel za moderátorský pult a sexy tělíčko halí do neforemných obleků.

Ano, řeč je samozřejmě o krasavci Romanu Šebrlem (40), který svým obdivovatelkám udělal alespoň menší radost, když se vyfotil do kalendáře Proměny pro Nadaci Archa Chantal Poullain. Konečně zas ukázal v obepnutém supermanském triku, že rozhodně nepatři do starého železa a pivní pupek mu ještě nenarostl.

Je přesnou kopií oblíbeného Supermana jako by Clarku Kentovi z oka vypadl. Je poznat, že ten šmrnc a sexappeal ani s věkem neztrácí. Roman by z fleku mohl jít taky zachraňovat svět, nebo ho alespoň vylepšit, kdyby se ještě trochu víc vysvlékl. Je škoda halit jeho svaly do oblečení…

Mohlo by vás zajímat

Další články