Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Kdo vypadl ze SuperStar 2020: Diváci svými hlasy poprvé vyřadili rovnou pět finalistů

Kdo vypadl ze SuperStar 2020: Diváci svými hlasy poprvé vyřadili rovnou pět finalistů
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
SuperStar 2020
Byl to večer plný emocí a fenomenálních pěveckých výkonů. První a předposlední finále SuperStar se vysílalo kvůli koronaviru z pražského studia bez diváků. A z kola ven šlo hned pět soutěžících. Komu počet textovek od diváků nestačil na postup do superfinále?

Místo pěti finálových večerů pouze dva! Koronavirus pořádně zkomplikoval SuperStar 2020 a po prvním přímém přenosu vypadlo hned pět z deseti nejlepších.

"Všichni, jak tady stojíte, jste skvělí zpěváci a můžete se živit hudbou," prohlásil kat Pavol Habera (58), jenž pro ostré slovo nejde daleko, ale dokáže i pochválit.

Dojetí bylo na všech znát, každý z finalistů se snažil podat co nejúžasnější výkon a většině se to i podařilo. Vysílání okořenilo i těhotenství Moniky Bagárové (25), která má rodit co nevidět. A samozřejmě se to neobešlo bez vtipných poznámek Leoše Mareše (44).

Během přímého přenosu několikrát zahrál na klavír i další z porotců Marián Čekovský (43). A konstruktivně tentokrát zpěváky hodnotila i herečka Patricie Pagáčová (31). Součástí bezpečnostních opatření bylo i prodloužení porotcovského stolu, který se protáhl asi o dva metry.

Kdo vypadl a kdo pokračuje

Nedostatečný počet esemesek od diváků bohužel dostali Esther Lubadika, Júlia Kramárová, Timotej Májsky, Michal Šafrata a Lucie Bikárová

Do superfinále tedy postoupili Martin Schreiner, Diana Kovaľová, Barbora Piešová, Dominika Lukešová a Giovanni Ricci

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy