Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kdo vypadl ze StarDance: Gabrielu Koukalovou diváci v osmém kole vyřadili

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 13 fotografií
StarDance 2019
Osmé kolo StarDance 2019, v němž každý z párů předvedl poprvé hned dva tance, je u konce. Nejméně hlasů získali Gabriela Koukalová s Martinem Prágrem a v populární taneční show končí. Tancovala se rumba, valčík a scénické tance. Před námi jsou už pouhé dva soutěžní večery.

Každé vystoupení v osmém kole StarDance 2019 musel prostoupit detektivní příběh. Ten ovšem nepodléhal hodnocení poroty, která se jako vždy zaměřila na tanec samotný. O vyřazení jednoho z párů ale stejně rozhodli diváci.

Nejméně hlasů obdrželi Gabriela KoukalováMartinem Prágrem a v soutěži končí. Do předposledního, semifinálového kola tak postupují Matouš Ruml, Jakub Vágner, Veronika Khek Kubařová a Karel Kovář a jejich profesionální taneční partneři.

„Děkuju svému manželovi, který mi byl oporou, přestože nechodil na přenosy a mnohým to bylo trnem v oku,“ rozloučila se Koukalová.

Za dva týdny se odehraje velké finále letošní StarDance, kde si úplně naposledy zatancuje všech deset hvězdných párů.

Související články

Další články