Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kdo vypadl z MasterChefa: Lucie se nepopasovala s exotickým ovocem, jde z kola ven

Lucce to u plotny sluší.
Zdroj: Archiv Lucie Čižmárové
+ Dalších 6 fotografií
MasterChef
Dvě výzvy, jeden vyřazený. Porota kulinářské show MasterChef Česko 2020 musela i dnes rozhodnout o nejslabším článku mezi účastníky. Vyřazovací výzva s exotickým ovocem nebyla jednoduchá. Punčocháře, Kašpárka a Forejta tentokrát nepřesvědčila Lucie Čižmárová. Soutěž tak muselal opustit.

Zase to bylo napínavé. Soutěžící se v kulinářské show MasterChef Česko 2020 museli nejprve popasovat v vnitřnostmi. "Flák masa umí dát na pánev a orestovat i cvičená opice," říkal s vážnou tváří Přemek Forejt Nebyla to jednoduchá výzva...

"Ochutnávat budeme jenom jídla, která nás budou vyloženě lákat," vyplašil účastníky Jan Punčochář Porota dala svým "kuchtíkům" šedesátiminutový limit. A v hodnocení byla nekompromisní. "Na tomhle talíři není nic dobrého, nemá to tady co dělat," zaznělo z úst Radka Kašpárka třeba směrem k Lucii.

Prvním postupujícím do dalšího kola se po první výzvě stal Pavel. "Jsem rád, že se to stalo," řekl s úlevou. Na balkón s ním mohl jít další soutěžící dle jeho výběru. "Vysvobodil" Pepu. "Líbí se mi, jak k tomu přistupuje," řekl. "To může být obrovská strategie, aby si mě naklonil," zamýšlel se Pepa.

Ovoce jí zlomilo vaz

Druhá, vyřazovací výzva se týkala exotického ovoce. "Buďte kreativní, ale držte se jednoduchosti," radil soutěžícím Forejt. Pavel dostal za úkol rozřadit ovoce mezi svoje soupeře. Od poroty opět dostali hodinu na přípravu.

Jitka vykouzlila pokrm, ze kterého byla porota nadšená a poslala ji na balkón. Na postup ale nestačil výkon Lucie Čižmárové. Soutěž tak musela opustit.

Z top šestnáctky zbývá deset nejlepších amaterýských kuchařů. Tak uvidíme, kdo bude muset jít z kola ven příště a kdo se naopak k titulu MasterChef přiblíží.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy