Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo vynesl nejkrásnější róbu večera ve Varech? Krainová ukázala bujné vnady, Doleželová zase noční košilku

Verešová, Krainová nebo Doleželová?
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 153 fotografií
Včerejší Moët party na filmovém festivalu v Karlových Varech si nenechala ujít nejedna celebrita. Na večírku se objevila Simona Krainová (45) s manželem Karlem Vágnerem, kteří si zapařili, jak se patří. Blýsknout se tam přišla i modelka Andrea Verešová (38) nebo Taťána Makarenko (28). Kdo vynesl nejkrásnější róbu?

Hlupák by byl, kdo by na karlovarském festivalu vynechal věhlasnou Moët party, kam se naše celebrity měly dostavit v outfitu přinejmenším mrazivém.

Na jedničku to bezpochyby splnila Andrea Verešová, která měla šaty s ručně šitými flitry a vypadala jako zimní královna. Módu má Andrea v malíku snad už od narození, proto se nemůžeme divit, že byly snad všechny oči upřeny na ní.

Simona Krainová pro změnu dávala na odiv svůj dekolt, který DJka Lucca nebo ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko spíše skrývaly.

Pravda, že Krainová si na dekolty příliš nepotrpí, ale tentokrát ukázala, co má v rukávu a rozhodně se za to nemusí stydět. Na večírek se dostavila i bývalá misska a lékárnice v jednom Jana Doleželová (37), jejíž model byl velmi slušivý, a to i přes to, že připomínal něco mezi dlouhou noční košilkou a svatebními šaty.

Mezi další hosty patřila třeba Anna Linhartová, která si vyšla ve volném modelu, „víla“ Natálie Kotková nebo Kateřina Kaira Hrachovcová, která se nezvyklé módy také nebojí.

Přes všechny snahy z toho vyšla nejlépe Andrea Verešová, která v tom zkrátka umí chodit. Ostatní by z fleku a zcela oprávněně mohla poučovat, jak se kam člověk má oblékat. Smekáme…

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Související články

Další články