Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kdo vyhraje StarDance? Čtenáři eXtra.cz mají jasno! Vidíte to stejně?

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 82 fotografií
Výsledky ankety
StarDance 2018 míří do finále. Už dnes večer se rozhodne, kdo se stane absolutním králem parketu. Soupeřit mezi sebou budou tři zbývající páry. Čtenáři eXtra.cz mají jasno, kdo z nich zvítězí. Podívejte se na výsledky ankety, ve které jste měli možnost hlasovat na Facebooku.

StarDance 2018 je ve svém cíli. Už dnes večer si jeden ze tří zbývajících párů vytančí vítězství. Na Facebooku jste měli možnost hlasovat v anketě o tom, koho byste rádi viděli jako krále a královnu parketu.

Podle čtenářů eXtra.cz jsou jasnými vítězi Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková. V anketě získali se 375 hlasy jasnou převahu.

V závěsu jsou ale Pavla TomicováMarkem Dědíkem. Z těch se v průběhu soutěže z outsiderů stali favorité. V posledním kole ale pocítili hněv některých diváků, podle kterých jim ostatní posílají hlasy jenom ze soucitu. Rovných 215 našich čtenářů si myslí, že skončí dnes večer druzí.

Podle ankety ostrouhají David Svoboda a Veronika Lálová. Ta přitom v páru se Zdeňkem Piškulou vyhrála StarDance 2016. Teď tomuto páru věří pouhých 61 čtenářů eXtra.cz.

A co vy? Vidíte to stejně, anebo jsou vašimi favority někdo jiný než Dvořák s Návorkovou?

Související články

Další články