Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kdo vyhraje StarDance? Máme pro vás tři největší favority letošního ročníku!

Jak to tančí Leošovi?
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Už dnes začíná další řada StarDance – když hvězdy tančí, takže si můžete opět sobotní večery zpříjemňovat ve společnosti známých osob. Zajímá vás, kdo patří v letošní řadě ke žhavým kandidátům? My vám to prozradíme.

Leoš Mareš

Tento hvězdný moderátor patří mezi kandidáty na vítěze přesto, že o sobě on sám tvrdí, že tančit vůbec neumí a bude pro něj úspěch, pokud nevypadne jako první. Nabídku tancovat ve StarDance bere jako výzvu a nelze si nevšimnout, že moderátor a party muž výrazně změnil svůj životní styl.

Jitka Schneiderová

Tato půvabná herečka má širokou fanouškovskou základnu. V minulé řadě StarDance soutěžil i její bývalý manžel David Švehlík, který to ovšem nedotáhl moc daleko, tak uvidíme, jak dopadne Jitka, která je v plesových róbách opravdu ozdobou každé události.

DJ Lucca

Jako třetí nejvíce očekávanou vítězku vnímá veřejnost tuto mladistvě vypadající DJ. Jestli má ovšem rytmus nejen v uších, ale i v těle, teprve uvidíme. Každopádně pokud její tanec nebude skvělý, určitě bude alespoň skvělé na ni koukat.

Dále se této soutěže zúčastní: Marek Taclík, Kateřina Cajthamlová, Rosťa Osička, Lukáš Pavlásek, Marie Doležalová, Leona Machálková a Radek Banga.

Necháme se tedy překvapit, která hvězda zazáří a která zhasne!

Související články

Další články