Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kdo vyhraje StarDance? Máme pro vás tři největší favority letošního ročníku!

Jak to tančí Leošovi?
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Už dnes začíná další řada StarDance – když hvězdy tančí, takže si můžete opět sobotní večery zpříjemňovat ve společnosti známých osob. Zajímá vás, kdo patří v letošní řadě ke žhavým kandidátům? My vám to prozradíme.

Leoš Mareš

Tento hvězdný moderátor patří mezi kandidáty na vítěze přesto, že o sobě on sám tvrdí, že tančit vůbec neumí a bude pro něj úspěch, pokud nevypadne jako první. Nabídku tancovat ve StarDance bere jako výzvu a nelze si nevšimnout, že moderátor a party muž výrazně změnil svůj životní styl.

Jitka Schneiderová

Tato půvabná herečka má širokou fanouškovskou základnu. V minulé řadě StarDance soutěžil i její bývalý manžel David Švehlík, který to ovšem nedotáhl moc daleko, tak uvidíme, jak dopadne Jitka, která je v plesových róbách opravdu ozdobou každé události.

DJ Lucca

Jako třetí nejvíce očekávanou vítězku vnímá veřejnost tuto mladistvě vypadající DJ. Jestli má ovšem rytmus nejen v uších, ale i v těle, teprve uvidíme. Každopádně pokud její tanec nebude skvělý, určitě bude alespoň skvělé na ni koukat.

Dále se této soutěže zúčastní: Marek Taclík, Kateřina Cajthamlová, Rosťa Osička, Lukáš Pavlásek, Marie Doležalová, Leona Machálková a Radek Banga.

Necháme se tedy překvapit, která hvězda zazáří a která zhasne!

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy