Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo vyhraje letošní StarDance? Bývalý porotce Radek Balaš má jasno

+ Dalších 5 fotografií
EXTRA HOST
Ještě nedávno to byl on, kdo měl velký vliv na to, kdo ve StarDance uspěje a kdo ne. Bývalý porotce Radek Balaš, režisér a choreograf, v rozhovoru s Evou Decastelo prozradil, kdo podle něj vyhraje. A už dříve se trefil! Podívejte se na ukázku z rozhovoru pro pořad Extra Host v našem videu.

Radek Balaš je sympaťák, kterého si velká část národa oblíbila. Umí být i kritický, ale používá u toho rétoriku, která pobaví a rozesměje. Tento třiapadesátiletý umělec do desáté řady StarDance nebyl pozván, i tak má ale přehled. A protože už dřív prokázal, že je nejlepší tipař soutěže, bylo jasné, že Eva Decastelo nevynechala ani otázku na to, kdo podle něj vyhraje v jubilejním ročníku.

Tip

*

„Je to těžké, protože jsem bohužel viděl jen úvodní díl, který je tak trošku nanečisto. Ale z toho prvního večera, a nevím, jak se to rozvíjelo v druhém, mi připadali zajímaví Matouš Ruml a Jakub Vágner,“ prozradil svůj tip Balaš.

A oběma pánům ve StarDance X hodně věří.

„To by mohli být černí koně, minimálně dojdou velmi daleko. A kdo ví, možná i k té pomyslné korunce,“ přidává zkušený profesionál.

Souhlasíte s ním? Trefil se? Nebo je podle vás vedle jak ta jedle?

Celý rozhovor Evy Decastelo (41), která ví, na co se ptát, s velmi zajímavou postavičkou českého showbyznysu, která má co říci, uvidíte ve čtvrtek 7. listopadu od 19 hodin.

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články