„Při pátečním tréninku jsem si při zvedačce natrhl stehenní sval. Praskla mi tam i nějaká cévka, takže mám celé stehno zalité krví. Věřte mi, že dneska mě zdaleka nebolí jen ta noha,“ prohlásil Kopta smutně na středeční tiskovce, kdy oznámil, že se ve StarDance bohužel nemůže objevit.

Stardance v ohrožení

Není divu, že štáb začal okamžitě horečně shánět kohokoli, kdo jakžtakž stojí na nohou, aby ho nahradil.

Přitom to má svá úskalí. Skupina hvězdných tanečníků je vždy složena podle jakéhosi vzorce: nesmí chybět krásné mladé ženy, pak ty zralé, nějaký ten mladík, ale i nemotora a zábavný prvek.

Podle všeho to nyní vypadá, že produkce našla záchranu v podobě člověka, který sice bude bavit diváky, ale při tom (možná bohužel) umí i docela obstojně tančit.

O kom se mluví?

„Po chodbách na Kavčích horách (tam sídlí Česká televize – pozn. red.) se nyní nejčastěji skloňuje jméno Richarda Genzera (51),“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje z veřejnoprávní stanice. Pochopitelně si ale nepřál být jmenován, patrně by dostal vyhazov.

Redakce se informaci pokusila ověřit u samotného Richarda, nebral ale telefon. Nicméně i další dva zdroje, které mají se StarDance hodně co do činění, nám jeho jméno odkývaly.

Již brzy uvidíme, zda měly pravdu, nebo nakonec televize zvolí ještě úplně jiné řešení. Čas stále je, první díl se vysílá 13. října, nicméně nový tanečník ještě bude muset dostat prostor na taneční průpravu.