Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kdo vás miluje nebo po vás touží? Facebook vám to umožní zjistit

Kdo vás miluje nebo po vás touží? Facebook vám to umožní zjistit
Zdroj: Profimedia.cz
Nová funkce
Pokud se řadíte k lidem, které zajímá, jak se přes Facebook dozvědět, kdo si prohlíží váš profil nebo dokonce po vás nesmírně touží, nyní dostanete svou příležitost, jak se to dozvědět. Facebook totiž přichází s revoluční novinkou.

Mnoho lidí má recept na zabijáka času, a to třeba prohlížení profilů druhých lidí. Důvody jsou různé. Někdo chce objevit životní partnera, někdo partnera na flirt, jiný odhalit třeba soka v lásce... Pro všechny lidi toužící po seznámení a znát tu veledůležitou pravdu, kdo všechno po nich tajně touží, tu bude brzy možnost. Facebook tedy vypustil do světa podrobnosti o své nové seznamovací aplikaci Facebook Dating. Díky ní a zejména její funkci Secret Crush, která se dá přeložit jako „tajné zamilování“ či „tajná láska“, si hledači lásky přijdou na své.

A jak bude aplikace pracovat? Jednoduše. Mezi svými přáteli na Facebooku si budete moci vybrat někoho, kdo se vám líbí nebo mu patří vaše city. A označíte ho přes funkci jako svou tajnou lásku. Dle posledních dostupných informací to bude moci být kdokoli z vašich přátel, tedy nikoli například pouze ten, kdo má na seznamce profil.

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří nesázejí jen na jednoho člověka, buďte v klidu. Funkce umožní označit až devět lidí. Pokud vás někdo označí jako svou tajnou lásku, přijde vám notifikace - tedy upozornění - že vás má někdo rád a líbíte se mu. Pokud se takto přes Secret Crush označíte navzájem, dá vám Facebook vědět, že jste našli shodu. Paradoxně Facebook tímto chce ukázat záda konkurenční aplikaci Tinder.

Facebook Dating je určen pro lidi starší 18 let a už se v minulém roce testoval v Kolumbii. Datingová aplikace by měla být už dostupná celkem v devatenácti zemích.

Související články

Další články