Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kdo vám dal právo ponižovat lidi? Naštvaná hvězda Ulice Solaříková dál útočí na slavnou módní kritičku

Patricie Solaříková je dost naštvaná na Františku Čížkovou.
+ Dalších 55 fotografií
Hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) je brutálně rozčílená a drsně se opřela do módní kritičky Františky Čížkové (66). Čížková kritizovala její šaty a postavu. Solaříková na oplátku Františce vzkázala, že je anorektická bába. A později dodala, že nechápe, kdo dal Františce právo ponižovat lidi.

Je tu spor, jaký tu snad ještě nebyl. Je zcela běžné, že módní kritičky hodnotí vzhled hereček a jiných celebrit. Přesně to udělala Františka Čížková, která pracuje pro Blesk. Opřela se do hvězdy seriálu Ulice Patricie Solaříkové. "Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se naopak leckdy nedostává,“ hodnotila Františka na stránkách Blesk.cz Solaříkovou.

A hvězdu Ulice její hodnocení pořádně vytočilo. Dokonce přiznala, že je prostě „nasraná“. „Milá Františko, trhněte si! Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost hodnotit, co mám na sobě?! A ještě tam vlastně napsat, že jsem na tyhle šaty tlustá. Já se neoblékám kvůli bulváru nebo rádoby módní guru. Nosím to, co je mi pohodlný a v čem se cítím dobře,“ napsala Patricie na svém Instagramu.

Patricie Solaříková, kterou nyní můžete vidět v seriálu Kadeřnictví, tak v podstatě uznávané odbornici na módu vyhlásila válku. Ale u jednoho postu neskončila. V komentářích pak Solaříková napsala, že ještě zapomněla dodat, že Františka umí pochválit jen pár modelek, se kterými kamarádí.

„Jen se ptám, kdo dal paní Františce právo hodnotit, ponižovat a kritizovat lidi kvůli jejich oblečení,“ napsala Solaříková.

Mnoho žen Františku Čížkovou uznává a respektuje její rozhled. Další lidé zase stojí na straně Solaříkové. Uvidíme, zda Františka bude na Solaříkovou nějak reagovat v dalším komentáři.

Mohlo by vás zajímat

Další články