Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo vám dal právo ponižovat lidi? Naštvaná hvězda Ulice Solaříková dál útočí na slavnou módní kritičku

Patricie Solaříková je dost naštvaná na Františku Čížkovou.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 54 fotografií
Hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) je brutálně rozčílená a drsně se opřela do módní kritičky Františky Čížkové (66). Čížková kritizovala její šaty a postavu. Solaříková na oplátku Františce vzkázala, že je anorektická bába. A později dodala, že nechápe, kdo dal Františce právo ponižovat lidi.

Je tu spor, jaký tu snad ještě nebyl. Je zcela běžné, že módní kritičky hodnotí vzhled hereček a jiných celebrit. Přesně to udělala Františka Čížková, která pracuje pro Blesk. Opřela se do hvězdy seriálu Ulice Patricie Solaříkové. "Vtip a sarkasmus herečce neschází, kila občas přebývají a vkusu se naopak leckdy nedostává,“ hodnotila Františka na stránkách Blesk.cz Solaříkovou.

A hvězdu Ulice její hodnocení pořádně vytočilo. Dokonce přiznala, že je prostě „nasraná“. „Milá Františko, trhněte si! Já absolutně nechápu, kde bere tahle s prominutím anorektická bába a samozvaná módní ikona tu drzost hodnotit, co mám na sobě?! A ještě tam vlastně napsat, že jsem na tyhle šaty tlustá. Já se neoblékám kvůli bulváru nebo rádoby módní guru. Nosím to, co je mi pohodlný a v čem se cítím dobře,“ napsala Patricie na svém Instagramu.

Patricie Solaříková, kterou nyní můžete vidět v seriálu Kadeřnictví, tak v podstatě uznávané odbornici na módu vyhlásila válku. Ale u jednoho postu neskončila. V komentářích pak Solaříková napsala, že ještě zapomněla dodat, že Františka umí pochválit jen pár modelek, se kterými kamarádí.

„Jen se ptám, kdo dal paní Františce právo hodnotit, ponižovat a kritizovat lidi kvůli jejich oblečení,“ napsala Solaříková.

Mnoho žen Františku Čížkovou uznává a respektuje její rozhled. Další lidé zase stojí na straně Solaříkové. Uvidíme, zda Františka bude na Solaříkovou nějak reagovat v dalším komentáři.

Související články

Další články