Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Kdo v Tváři předvede žhavější Beyoncé? David Gránský ukáže, zda se vyrovná Holišové z první řady

Hana Holišová a David Gránský jako Beyoncé.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Neuvěřitelná proměna

V neděli večer se na obrazovkách televize Nova opět objeví oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas. Největší proměnou tentokrát opět projde herec David Gránský, který ztvární světoznámou Beyoncé. Povede se mu přiblížit výkonu, který v první řadě předvedla zpěvačka Hana Holišová?  

Show Tvoje tvář má známý hlas v neděli večer opět uvede známé osobnosti, které budou předvádět známé celosvětové stars. Diváci se opět budou moci těšit na herce Petra Rychlého, zpěvačku Jitku Boho, herečku Ivu Pazderkovou, herce Davida Gránského, zpěvačku Martu Jandovou, zpěváka Alberta Černého, zpěvačku Hanu Holišovou, zpěváka Vojtu Drahokoupila, herečku Bereniku Kohoutovou a herce Romana Vojtka.

Největší výzva pro Gránského

V rámci již šesté epizody bude čekat největší výzva herce a také zpěváka Davida Gránského. Jeho úkolem totiž bude převtělit se do světoznámé zpěvačky Beyoncé a předvést jeden z jejích nejznámějších hitů Single Ladies. Jedná se o velmi náročné taneční i pěvecké vystoupení. „V rámci příprav na toto vystoupení jsem opravdu docela trpěl. Skloubení zpěvu a tance je hodně náročné. Uvidíme, jaký bude výsledek, ale musím přiznat, že z toho mám trochu strach,“ řekl David Gránský.

Stejné vystoupení předvedla v první sérii Tváře i zpěvačka Hana Holišová. Diváci tak budou moci porovnat, jaké vystoupení bylo lepší a u koho se masky povedly více.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy