Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo v roce 2019 vydělal nejvíc? Hudebníci si přišli na pořádný balík!

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Žebříček nejbohatších
Nový rok nám klepe na dveře a to znamená, že se všude začínají objevovat nejrůznější žebříčky. I hudební fanoušci se dočkali vlastního seznamu. Konkrétně si můžeme posvítit na to, kdo patří mezi nejvýdělečnější hudebníky světa. Tušíte, kdo se umístil na první příčce?

Zajímalo vás někdy, který z hudebníků si přijde na největší balík? Celosvětově uznávaní muzikanti si za uplynulý rok přišli na pěknou sumičku. Deset nejbohatších z nich si dohromady vydělalo téměř 923 milionů dolarů, což je v přepočtu zhruba 21 miliard korun.

Blíží se konec roku, což znamená, že časopis Forbes začíná odtajňovat nejrůznější žebříčky – včetně nejlépe vydělávajících hudebníků světa. První příčku neobsadil nikdo jiný než zpěvačka Taylor Swift, nečekaně. Na kolik si přišla se můžete dočíst ve fotogalerii.

Na druhé příčce se umístil manžel Kim Kardashian (39) rapper Kanye West. V závěsu za ním je zrzounek Ed Sheeran. Do seznamu nejvýdělečnějších muzikantů se dostaly i dvě hudební skupiny. Které to jsou, na to se podívejte do fotogalerie. Dozvíte se tam také, na kolik přesně si který muzikant za uplynulý rok přišel.

Související články

Další články