Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kdo tohle Martinu Dejdarovi provedl? Pomačkaný kabát vypadal jako pytel na brambory

Kdo tohle Martinu Dejdarovi provedl? Pomačkaný kabát vypadal jako pytel na brambory
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Nešťastný outfit
Na hereckém poli patří Martin Dejdar (54) k českým špičkám. Jakmile však přijde na oblékání, měl by se raději svěřovat do péče stylistů. Do kina na premiéru dorazil v béžovém kabátku až po kotníky, který působil dojmem, že se v něm ještě před pár minutami skladovaly brambory. To se nepovedlo!

Ačkoliv nikdy neudával módní trendy, u Martina Dejdara (54) vždy platilo, že svým oblečením nenadchne ani neurazí. Herec chtěl očividně svůj šatník omladit, ale šel na to bohužel ze špatného konce.

Dejdar na premiéru do kina mezi další slavné tváře dorazil v kabátu až po kolena podivného střihu, jenž by se hodil spíš na pálení listí na zahradě než do společnosti. Korunu tomu nasadil kovbojskými polobotkami s malůvkou kníru. Pod béžovým pytlem na sobě měl smokinkové sako, které už bylo o poznání lepší. I tady ovšem Dejdar chyboval, pod něj si totiž vzal obyčejnou košili a kalhoty rovněž zvolil nevhodně.

Tak jako u všeho i tady platí, že člověk nemůže rozumět úplně všemu. V případě, že se chce Dejdar oblékat svěžeji, bychom ale doporučili dát na rady stylistů, rozhodně se o to nepokoušet na vlastní pěst.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy