Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdo teď zahřívá Veroniku Kopřivovou? Tajemství modela se ZABIJÁCKÝMI PĚSTMI!

Zdroj: Archiv JustByVeronika
+ Dalších 50 fotografií
NÁHRADA
S Jaromírem Jágrem (47) se vzájemně pustili k vodě, Veronika Kopřivová (28) ale nepláče v tichosti v koutě kvůli tomu, že přišla o životní příležitost, naopak si dosyta užívá svého nového přítele Miroslava Dubovického (27). O koho vůbec jde a co o něm nejspíš vůbec nevíte?

„Mirek není zlý kluk. Dřív byl hodně party boy, ale kvůli práci to docela omezil. A co vím, ohledně holek je celkem cíťa, moc ho nebaví vztahy na jednu noc. Zatím měl ale dost smůlu, tak se uvidí, jestli tentokrát to bude jiný,“ prozradil eXtra.cz Mirkův dobrý kamarád.

Míra určitě nebude, co se financí týče, takový závoďák jako Jaromír Jágr I když to je vlastně otázkou, když víme, že hokejista hodně peněz utratil po kasinech. Na druhou stranu Dubovický je kvůli dokonalé postavě a velmi netypickému drsnému zjevu opravdu žádaným modelem.

Na rozdíl od 99 procent svých českých kolegů totiž nemá účes a fousky jak přes kopírák, navíc působí jako rošťák, který právě vyloupil banku a zrovna teď se chystá drsně zmocnit nějaké té slečny. A na tenhle zjev zjevně klienti slyší.

Prachy

„Nemůžu si stěžovat, často vůbec nestíhám,“ říkal nám už před časem, když jsme se ho ptali, jestli se dá vůbec prací modela u nás vydělat. Většina Čechů totiž spíš tře v tomhle ohledu bídu s nouzí, ne tak ale Míra. Natočil například celosvětovou kampaň pro japonského výrobce automobilů, má za sebou řadu prací pro výrobce oblečení včetně spodního prádla, zaujal i firmy prodávající brýle, zubní pasty a podobně.

I díky zahraničním kšeftům si může přijít klidně na čtvrt milionu měsíčně a podporovat přitom i svého bráchu, dvojče Martina, studenta medicíny.

Mirek se nejdřív ukázal v pozitivním světle coby kickboxer Výčet jeho úspěchů byl obrovský a v Česku jeden čas neměl vůbec přemožitele. I v zahraničí sbíral medaile. Od dvaadvaceti pak dělá i modela, což ho teď vážně slušně živí. Ale sem tam ještě v ringu někomu slušně nabančí.

Do širšího povědomí lidí se dostal díky účasti na Muži roku v roce 2016, kde se mimochodem na soustředění finalistů sblížil s misskou Andreou Bezděkovou Ta doteď tvrdí, že spolu nic neměli, i když sám Míra říkal opak. Později se i s bráchou hodně často nechal spatřit s Anetou Vignerovou, ovšem šlo patrně jen o křehké a krátké přátelství, které netrvalo dlouho.

Kolaps

Před dvěma lety uspěl znovu, to když na světové soutěži Mister Universe získal titul majitele nejkrásnějšího těla Evropy a druhého nejhezčího těla na světě.

Přípravy na soutěž krásy ho ale málem stály život. Přepálil trénink, nespal a vůbec nejedl. Omdlel a nebýt bráchy, který ho doma našel v bezvědomí, bůhví, jak by to s ním dopadlo.

„Podle lékařů jsem měl v těle tak málo fosfátu a dalších stopových prvků, že jsem byl na hranici smrti. Kdybych nebyl tak trénovaný, je prý po mně,“ svěřil se tehdy pro Super.cz mládenec.

Ohledně svého současného vztahu nechce vůbec nic říkat, netouží po tom si ho pokazit Zdá se ale, že kdyby to s ním Veronice Kopřivové vydrželo, nemusela by se mít vůbec špatně…

Související články

Další články