Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kdo svedl policisty na falešnou stopu? NĚKDO V PŘÍPADU ZMIZELÉ MICHAELY (12) LŽE!

Policisté ve sklepě hledali krev.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
Policie se domnívala, že Michaela Patricie Muzikářová (12) zmizela ve středu ráno. Že se ztratila cestou do školy. Jenže to není pravda. Dívčin telefon byl nedostupný již předešlý den. Kdo tedy za ni na Facebooku vyvíjel internetovou aktivitu? Spletla se matka ve své výpovědi? Nebo někdo v celém případu ví více, ale nyní lže?

„Zjistili jsme, že dívka ve středu na Facebooku už nebyla. Její telefon je nedostupný od úterý 10. 1. večer,“ řekl TV Nova policejní mluvčí Martin Charvát. I když ji matka v úterý večer doma neviděla, tvrdila policistům, že tam Míša určitě byla.

To byla obrovská chyba a policisty to dostalo na falešnou stopu. Mysleli si, že dívka odešla až ve středu ráno.

Jenže nyní to vypadá, že odešla už během noci. Nebo ještě dříve. Nebo ji někdo unesl přímo z domu? Je možné, že se rozrušená matka jen spletla? Nebo o zmizení dvanáctileté dcery něco tají?

Původní informace hovořily tak, že dvanáctileté děvče zmizelo během středy 11. ledna, a to v ranních hodinách. Do školy nedorazila, ale z pokoje si odnesla školní tašku. Matka nahlásila pohřešování ve středu večer, protože dceru po příchodu z práce nenašla doma. Tyto skutečnosti se ale nyní přehodnotily díky nejnovějším informacím, které získala policie. Míšin telefon byl totiž nedostupný už předešlý den odpoledne. K žádnému připojení na Facebook v pět ráno nedošlo? Nebo se připojil někdo jiný? Poslední, kdo dívku viděl, byli spolužáci v úterý ve škole.

Takže kdo tu lže? A proč?

Související články

Další články