Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kdo stojí za rozpadem manželství manželů Prachařových? Agáta nemohla vydýchat sex s Kristýnou Leichtovou!

+ Dalších 40 fotografií
Ačkoliv si všichni myslí, že Agáta Prachařová má máslo na hlavě a může za to, že ji Jakub Prachař opustil, bude to složitější. Také Agáta měla důvod k žárlivým scénám. Ten důvod se jmenuje Kristýna Leichtová.

Jakub Prachař opustil těhotnou Agátu, protože vůbec není jisté, s kým Aguš čeká miminko. Kuba tak zažádal o rozvod. A hned se vyrojily spekulace, že Agáta má divoký rozkrok a při natáčení Pevnosti Boyard se hodně kamarádila s Jakubem Štáfkem – psali jsme ZDE.

Jenže z televize Prima zaznívají hlasy, že Jakub Prachař také není žádný svatoušek. Agátě prý velmi vadilo, jakým způsobem natáčí její manžel scény pro seriál Ohnivé kuře. Prý žárlila na Kristýnu Leichtovou, se kterou Jakub předvedl v seriálu několik erotických scén. A šušká se o tom, že Kuba si tohle natáčení hodně užíval.

To se pak nikdo nemůže divit, že Agáta neseděla doma a hledala povyražení po barech. Čekat, až Kuba dotočí s Kristýnou? Na to musíte být prostě světice.

Navíc do Agátina života vstoupila jedna zvědavá blondýna – více ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články