Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kdo stojí za PODVODEM V PROSTŘENU? Televize Prima ukázala na viníka prstem! Kdo selhal?

+ Dalších 13 fotografií
Karel z primáckého Prostřena rozdělil národ na dva tábory! Jedni se jeho hereckou dovedností baví, jiní jsou sakra naštvaní, šlo totiž de facto o podvod. Televize Prima zaujala nejprve neutrální postoj, ale nakonec ukázala prstem, kdo za všechno teoreticky může.

Pokud se televize k věci staví způsobem, že se vlastně nic nestalo a Karel prošel castingem – v pravidlech stojí pouze, že hráč nesmí být profesionální kuchař – trpí celková značka pořadu. A to kvůli tomu, že pořad je v tuto chvíli pro mnoho lidí tím, co s realitou nemá nic moc společného. A jde v tuto chvíli podle všeho jen o sledovanost.

„Je to reality show a my neodhalujeme soukromí hráčů. Prima je v tomto ohledu neutrální. Týká-li se pořadu, tak to má na starost dramaturg,“ uvedla k podivínu Karlovi mluvčí televize Jana Mrákotová.

Právě dramaturg se v tomto případě dopustil zásadní chyby! Karel z Prostřena je prostě podvod…

Pořad je totiž předtočený, a pokud dramaturgovi přišlo opravdu v pořádku, co se v televizním díle dělo, tak svou práci nejspíš nemá moc rád, nebo byl v tu dobu hodně unavený.

Každopádně z jiné strany pohledu, pokud šlo skutečně o manipulaci, záměr, tak se Primě podařilo diváky hodně rozvášnit, strhnout pozornost, což je asi na jednu stranu dobré, na druhou stranu si na Nově mnou ruce! Po tomhle fiasku bude primáckým pořadům divák věřit zase o kousek méně.

Související články

Další články