Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Kdo stojí za kolapsem Rogera Federera na letošním US Open?

Roger Federer
Snil, že nad hlavu již pošesté zvedne vítězný pohár. Místo toho ho čekala nejhorší porážka v jeho kariéře. Miláček tenisových fanoušků Roger Federer (37) vypadl již v osmifinále US Open. Navíc jeho pokořitel Australan John Millman (29) nikdy nevyšplhal výš než do první světové padesátky.

„Byl to jeden z mých nejhorších výkonů, přál jsem si, ať už to skončí,” hlesl vyčerpaný Švýcar, který na kurtu často nemohl popadnout dech. Nepodcenil snad jindy poctivý hráč svou přípravu? Krátce před posledním grandslamem v roce se totiž čtyřnásobný otec zúčastnil oblíbeného pořadu V divočině s Bearem Gryllsem (Running Wild with Bear Grylls), kterou momentálně vysílá Discovery Channel. Známý dobrodruh vyzval jednoho z nejúspěšnějších sportovců v historii, aby se s ním vydal na odvážnou cestu do Švýcarských Alp.

Federer, jenž na kurtu platí za velkého bojovníka se v 7.díle nechce nechat svým průvodcem ani na okamžik zahanbit a zdatně mu sekunduje ve zdolávání horských vrcholů. Společně šplhají na vysoké útesy a skalní soutěsky, kam si troufnou jen zkušení horolezci.

Přestože držitel dvaceti singlových titulů na grandslamu statečně bojoval s nepříznivým ledovým terénem, všímavému divákovi neuniklo, že mu nedělal vůbec dobře řídký horský vzduch. A tak si možná po prohraném zápase na lavičce ve Flushing Meadows, kde v ten den panovaly extrémně vysoké teploty, a horký vzduch se prakticky nehýbal, vyšťavený Federer hořce uvědomil, že lezení po alpských masivech, nebude ta ideální cesta k získávání tenisových trofejí.

Mohlo by vás zajímat

Další články