Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kdo stojí za fotkami nahotinek v Dubaji? Ukrajinského playboye zná Obama i Stallone

Ukrajinský playboy ženy miluje.
Zdroj: profimedia.cz
Ukrajinský playboy
Nedávno obletěly svět snímky patnácti nahých slečen z balkonu jednoho dubajského mrakodrapu. Kdo ale vlastně stojí za celým nápadem jet natáčet lechtivou reklamu až do Dubaje? Seznamte se s ukrajinským oligarchou Vitaliyem Grechinem (41).

Jednačtyřicetiletý Vitaliy Grechin rozhodně není žádný svatoušek a na Ukrajině má pověst pořádného playboye. Ukázalo se, že více než půlka slečen, která se zúčastnila odvážného focení v Dubaji, se zúčastnila také jeho narozeninové oslavy. Ta se podle deníku The Sun konala šest týdnů před oním focením v ukrajinském zimním středisku Bukovel. Předpokládá se tak, že právě Grechin je organizátor skandálního focení v dubajském mrakodrapu Marina.

Fotografie z večírku ve středisku Bukovel ukazují Grechina uprostřed skupiny mladých dívek. Po celé akci Grechin modelkám i všem ostatním poděkoval ve svém příspěvku na sociálních sítích: „Chtěl bych vám všem poděkovat za vaše přání k narozeninám.”

Wanted to thank all of you for your much awaited birthday wishes! Due to social distance restrictions, I had to apply...

Zveřejnil(a) Vitaliy Grechin dne Pondělí 22. února 2021

Grechin je údajně zároveň držitelem amerického pasu. V roce 2011 se nechal vyfotit s tehdejším americkým prezidentem Barackem Obamou nebo s Hillary Clinton, tehdejší ministryní zahraničí. The Sun uvádí, že v té době daroval Grechin alespoň jeden dar ve výši 33 100 dolarů na Obamovu kampaň. Kromě toho se Grechin nechal zvěcnit také s herci Georgem Clooneym nebo Sylvesterem Stallonem.

Dubajský incident

Incident, který se odehrál nedávno v Dubaji, vyvolal mnoho povyku. Dívky, kterých mělo být v Dubaji až čtyřicet, ale na balkoně jich bylo patnáct, budou podle článku britského deníku The Sun deportovány. Dle kyjevské zpravodajské sítě byl Vitaliy Grechin, původem z ukrajinského hlavního města Kyjev, zatčen dubajskou policií.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy