Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kdo si z show Tvoje tvář má známý hlas odnese výhru? Tímhle u poroty zabodovala finálová čtyřka

Kdo si z show Tvoje tvář má známý hlas odnese výhru? Tímhle u poroty zabodovala finálová čtyřka
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
velké finále
Oblíbená televizní show Tvoje tvář má známý hlas je už téměř u konce. Jako s každou předchozí řadou tak i letos byla vybrána čtveřice finalistů ve složení Bára Basiková (57), Erika Stárková (36), Albert Černý (31) a Jitka Čvančarová (42), která se utká v závěrečném díle o první místo. Pojďme si představit jejich nejlepší výstupy.

Sedmé řadě oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas už pomalu odzvonilo a soutěž zná své finalisty. České celebrity, které předváděly skvělá hudební čísla v převlečení za známé hudebníky ze světa i z Česka, prošly dlouhou cestou plnou výzev, náročných průprav a odhodlání.

V posledním díle už ale jako tradičně neuvidíme osmičku účinkujících, ale pouze čtveřici finalistů, kteří byli vybráni jako ti nejlepší z celé show.

Nejlepší výstupy finálové čtveřice

1. Jitka Čvančarová

Svým neskutečným pěveckým talentem Jitka Čvančarová (42) prováděla celou show. Avšak jedním vystoupením nenechala jediné oko suché, a to když ztvárnila zpěvačku Adele. Dojemné číslo a dokonalý výstup předvedla v šestém díle, kdy i celé kolo vyhrála. Svůj pěvecký výstup navíc věnovala již zesnulé Makulce (†15), která bojovala s nemocí motýlích křídel. Do nebe odešla v den, kdy se šestý díl natáčel, a peněžní výhru věnovala nadaci DEBRA, která pomáhá lidem, kterým se v životě objevila tato zákeřná nemoc.

2. Erika Stárková

Divadelní herečka Erika Stárková je velký klenot už od začátku show. Její výkony braly dech s každým číslem. Nejvíce na sebe upozornila, když ztvárnila ve čtvrté epizodě divu Christinu Aguileru a v předposlední jedenácté epizodě divu Plavalagunu, v druhém čísle také velmi překvapila svou proměnou, maskéři předvedli opravdu špičkovou práci a Erika byla od mimozemšťanky z filmu Pátý element k nerozeznání. Oba zmíněné výstupy si odnesly první místo.

3. Bára Basiková

Oblíbená zpěvačka Bára Basiková nejvíce překvapila vystoupením, kde ztvárnila zpěvačku Tones and I, která má hudebním stylem daleko od toho, co je Bára zvyklá zpívat. Skvělým výstupem si ale i tak odnesla vítězství. V jejím předposledním výstupu předvedla zpěvačku Martu Kubišovou. Dojemná píseň vyvolala v Báře silné emoce a neudržela slzy.

4. Albert Černý

Zpěvák Albert Černý, který je členem a frontmanem kapely Charlie Straight, se stal velkým překvapením. Jediný muž ve čtveřici finalistů předváděl jedno skvělé číslo za druhým. Vítěznou proměnou a pěveckým výkonem překvapil nejvíce, když ztvárnil Helenu Vondráčkovou jako Šíleně smutnou princeznu, kde si střihl duet s Vojtěchem Drahokoupilem. S nadšením na jeho výkon reagovala i sama Helena, která ten večer zasedla v porotě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy