Obecně se dá říct, že dnešní móda působí uvolněnějším dojmem. Spousta věcí není posuzována tak přísně, v jistém slova smyslu se dá říct, že dnes nikoho nic nepřekvapí. Prostě už dávno nežijeme v dobách Oldřicha Nového, ale jistá pravidla etikety bychom pořád ctít mohli.

Předávání cen ve Státní opeře prostě není táborák na chalupě. To snad všichni cítíme a nikdo ještě nemusí být vyhlášený módní guru.

Našli jsme pětici mužů, které i v dnešní uvolněné a rozvolněné době můžeme považovat za elegány. A pak jsme našli pětici borců, kteří na eleganci zvysoka kašlou.

Třeba takový David Kraus je chameleonem, který umí zvládat obě polohy – někdy je elegánem, jindy vypadá jako týpek ze žižkovské knajpy. A takový Tomáš Klus, který by se tak rád rovnal Karlu Gottovi (77)? Přírodu bere vážně, protože poslední dobou vypadá jako borec, který žije v lesní chajdě.

A pak tu máme takového Vojtu Dyka (30) a nebo Honzu Bendiga. Oba dva jsou módní ufouni, i když každý z jiné planety. Co si o nich myslíte vy? Napište nám to do diskuze pod článkem. Vaše názory nás zajímají.