Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kdo si hraje, nezlobí! Blíží se Světový den her!

hry
Mezinárodní den her letos termínově připadá na dny od 3. do 9. listopadu 2019. Akce, která v naší republice zatím hledá renomé, je v ostatních zemích světa velmi populární. Hráči ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Itálii nebo Norsku už ji vyhlíží. Knihovny po celém světě otvírají své prostory pro společné hraní deskových ale i počítačových či konzolových her. Skateboardista Honza Bašný a DJ Akvamen, se nedávno sešli aby vyzkoušeli, kam se současný trend hraní her na konzolích posunul od doby, kdy oni sami trávili noci u monitorů počítače nebo televize.

Vyzkoušeli tak několik her na nejnovější konzoli XBox s virtuální realitou. Honza Bašný patří mezi důležitá jména na české skateboardové scéně. Často jej můžeme vidět přimo v závodním poli a nebo s mikrofonem u pusy, když moderuje skatové contesty po celé republice. To Akvamen patří mezi nejvytíženější urban music dje v naší republice. Jeho jméno figurovalo a figuruje na plakátech mnoha úspěšných parties i afterparties spojených se závody extrémních sportu.

Pokud byste si taky chtěli zapařit některou z novinek a třeba se už přidat k mezinárodnímu dni her, koukněte na www.ulovxbox.cz. Tam najdete veškeré informace o tom, jakou akci připravil Jägermeister.

Mohlo by vás zajímat

Další články