Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kdo se to prohání na hřbitově? Záhadou je, že ho vidí jen malé děti!

Kdo se to prohání na hřbitově? Záhadou je, že ho vidí jen malé děti!
Zdroj: Facebook.com
Projíždí se tam někdo, kdo už měl být dávno mrtvý. A ještě k tomu na koni. Kdo to jenom může být? Amatérské fotograf si je jistý, že na své fotografii zachytil ducha.

Tento děsivý obrázek vyfotil fotograf Richard Durham (45), když šel na procházku se svým novým fotoaparátem, který dostal k Vánocům. Vše se odehrálo na Nový rok.

Tatínek tří dětí se zastavil na hřbitově Weedon Bec v Daventry, Northans, kolem 9. hodiny ráno. Když se vrátil domů, chtěl se o svůj úlovek podělit s přáteli. Fotografii tedy nahrál na Facebook a poukázal na strašidelný obraz, který číhal za náhrobky.

Desítky vystrašených přátel mu okomentovaly fotografii. Všichni viděli to strašlivé stvoření Všem z toho běhal mráz po zádech. Nikdo nemohl pochopit, co to vlastně je a co to jejich kamarád vyfotil. Všichni viděli obrys muže v kápi na koni.

To ale ještě není vše. Kolem tohoto záhadného místa na hřbitově se děje ještě víc podivných věcí. Jeden přítel se Richardovi totiž svěřil se zkušeností, která jím otřásla. „Moje tříletá dcera v této oblasti působí vždy divně. Začne se chovat tak, jako by viděla něco divného,“ řekl. „Potom přistoupí do prázdna a začne něco hladit. Vypadá to, jako by hladila koně,“ dodává. Dítě jeho dalšího přítele prý udělalo to samé.

„Já věřím v duchy, ale nenapadlo mě, že bych někdy nějakého zachytil na fotografii,“ řekl Richard. Jediné, co prý chtěl, bylo udělat nějakou krásnou a tajemnou fotografii ze hřbitova, kde by zachytil mrazivé a mlhavé ráno.

Podle něj se hřbitov nachází ve velmi staré vesnici. A ta skrývá několik tajemných příběhů a má svoji historii, o které se neví úplně vše. Podle místních jde o jezdce, který se proháněl na koni podél kanálu a kolem hřbitova. Ale je prý už dávno mrtvý. Tak je to asi on. Je to docela děsivé, vypadá, jako by něco držel a díval se na hrob. Také na něj mohl pokládat květiny. Je ale divné, že děti na rozdíl od dospělých toho koně vidí a mohou si ho pohladit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy