Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp: Ve škole ho šikanovali, že je zrzek, dneska vydělává majlant na přehlídkovém mole

Louis Evans před a po. Z nesmělého kluka vyrostl sexy model.
Zdroj: Twitter/Louis Evans

Když chodil do školy v britském Lowestoftu, šikanovali ho jeho spolužáci za to, že má zrzavé vlasy, a přezdívali mu „Rusty“, tedy Rezavec. Jeho mléčně bílá pleť, výrazné pihy a červené vlasy se během jeho školní docházky stávaly denně terčem posměchu. Nepomohlo tomu ani výrazné akné a hubená postava.

Ale když Louis Evans (22) odmaturoval a odešel do Londýna hledat štěstí, začaly se dít věci. Jeho zrzavé vlasy byly přesně tím, co svět pánského modelingu potřeboval, ze šikanovaného dítěte je nyní jeden z nejžádanějších modelů.

„V místech, jako je Milán nebo Řecko, je po rezavých lidech ohromná poptávka,“ říká k tomu Louis. „Když mi bylo dvacet, pleť se mi vyčistila, zvýraznily se mi lícní kosti a najednou se vše změnilo. Můžu upřímně říct, že je po mně poptávka, právě mám před podpisem velké smlouvy v Itálii.“

Louis se také stal jednou z tváří série Red Hot, což je sbírka snímků sexy zrzounů, která má upozornit na šikanu těchto lidí, a výběr z ní jsme vám na eXtra.cz přinesli nedávno.

Jeho matka je sama bývalou královnou krásy a nutila svého syna, aby v dospělosti zkusil štěstí v módním průmyslu. Vůbec jí nevěřil a nevěřil ani sobě. Naštěstí to bylo nakonec to nejlepší, co mohl udělat. Jeho spolužáci teď musí pukat závistí.

Související články

Další články