Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Kdo se objeví v nové řadě Survivoru? Ve hře je MMA zápasník, srdíčka z Love Islandu i Ornella

Možní účastníci Survivoru 2024.
Zdroj: Koláž/eXtra.cz/Profimedia, se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Survivor

Další řada oblíbené a drsné reality show Survivor se blíží a pomalu se již začíná spekulovat, kdo by se v ní mohl objevit. Mezi možnými účastníky jsou například Rachel Karnížová ze třetí řady Love Islandu, David Vitásek ze druhé řady Love Islandu, nebo jak napsal web Super, v úvahu připadá i MMA zápasník Samuel Krištofič, jenž nedávno knokautoval Karlose Vémolu.

Kdo se objeví ve třetí sérii reality show Survivor, kde účastníci bojují o přežití v drsných podmínkách džungle, to se zatím na sto procent neví. Na povrch však začínají vyplouvat nejrůznější indicie, které mohou napomoci k tomu, abychom zjistili, kdo tam bude.

Spekulace se množí hlavně u účastníka druhé řady reality show Love Island Davida Vitáska. Ten nedávno přidal na instagramové stories podezřelou fotografii. „Denně minimálně 3, abych si pomalu zvykl,“ napsal k fotografii, na níž drží kokos s brčkem. Je přitom známo, že účastníci pijí na ostrově hlavně kokosovou vodu.

Spekuluje se i o možné účasti infuencerky a mámy tří dětí Ornelly Koktové. „Ano, Ornella na to kývla, ale oficiální účast se všichni hráči dozvědí během následujících dnů,“ prozradil v prosinci webu Super dobře informovaný zdroj, který ví, co se v Survivoru chystá. Jinými slovy: je ruka v rukávě, jinak by taková informace neunikla.

Přemožitel Vémoly

V Survivoru se má objevit také MMA zápasník a přemožitel Karlose Vémoly Samuel ‚Pirát‘ Krištofič. „Jsou tam nějaké plány, o kterých nevím, zda můžu mluvit. Ale budou tam nějaké velké věci pro moje fanoušky. Mohou se těšit, že zase zažijeme velké dobrodružství,“ prozradil pro Super tajemně Pirát, který svou účast ani nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Vítězství nad Vémolou ale do všeho možná hodí vidle.

A ve třetí řadě by se měla též objevit účastnice třetí řady Love Islandu Rachel Karnížová. Ta nedávno na svém Instagramu říkala, že si nechá sundat dredy, až bude mít milion odběratelů, a právě ty by mohla svou účastí v Survivoru získat. Momentálně jich má tato zrzka přes tři sta tisíc. Její možnou účast navíc propálil v jednom ze svých živáků Sandro.

Novotný láká na novou sérii

Sám moderátor Survivoru Ondřej Novotný láká na novou sérii s tím, že bude mnohem drsnější. „Něco o to vím a myslím si, že vás tam pár osobností bude příjemně šokovat. Bude to drive k tomu, aby se na to dívala zase jiná skupina lidí. Můžeme se těšit na nový twisty. Můj úkol je, abych jim vysvětlil, že přijeli hrát, a abych zaručil, že budou znát pravidla. Bude to nemilosrdná hra od prvního dne,“ prozradil v podcastu Hype-Cast.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy