Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kdo s koho: Válka Kazmy s Marešem se zase rozhořela na plné obrátky!

Zdroj: archiv
+ Dalších 79 fotografií
Už to vypadalo, že se situace mezi Kazmou (32) a Leošem Marešem (42) uklidnila, jenže se zdá, že se schyluje k rozhodujícímu boji!

Jak jsme již dříve informovali, Kazma Leoše podvedl, když na něj narafičil fingovanou nehodu, aby takhle neprávem vyhrál sázku a toho času moderátora užívajícího výhradně trabant donutil usednout za volant jiného vozu.

Chtěl tak získat pro svou charitu Leošovo ferrari. Mareš sice uznal Kazmovu výhru, pak se mu ale všechno rozleželo v hlavě a naprosto logicky auto odmítl předat, protože ho Kazma dostal do bezvýchodné situace, při níž vlastní vyhlášenou podmínku prostě porušit musel.

Proti Kamilu Bartoškovi se veřejně zvedla velká bouře nevole, protože s Leošem nehoda fakt zamávala. Ten však nově natáčený díl One Man Show nechtěl zazdít, a tak se snaží spíkra deptat.

Jak eXtra.cz již ve čtvrtek uvedlo, vše nasvědčuje tomu, že se nyní chystá nové kolo útoku. A přímo při přímém přenosu SuperStar.

Na tom posledním bylo podle našich informací hned pět Kazmových lidí, kteří ale sledovali i postavení a počet bodyguardů, což vyvolává předpoklad, že v jednom z dalších dílů (nebo při samotném finále?) se bude chtít Kazma do pořadu „vloupat“, a tak si už dnes obhlíží terén.

„Nebudu vám lhát, Leoš ještě jednu kulišárnu chystá,“ prozradil nám člen jeho týmu. Podrobnosti ale neuvedl.

Naopak z Novy jsme se dozvěděli, že po našem článku probíhaly horečné porady a řeší se, jak případný atak Kazmy pořešit. „Určitě se zvýší bezpečnostní opatření ve studiu. Podrobnosti ale nikdo veřejně neřekne, abychom Kazmovi nedávali návod,“ dozvěděli jsme se na Nově.

Troufne si přesto Kazma na SuperStar zaútočit? A odejde jako vítěz on, nebo Leoš?

A jaký máme názor na předání ferrari my v redakci? Zatímco vrchní velitel eXtra.cz si myslí, že Leoš by měl auto odevzdat, David Zápal je zásadně proti a bojí se, že případ pošramotil Kazmovi pověst.

Co váš názor?

Související články

Další články