Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kdo prošel náručí nové holky Jardy Jágra? Byl to samý bohatý sportovec!

Kdo prošel náručí nové holky Jardy Jágra? Byl to samý bohatý sportovec!
Zdroj: Facebook.com/Instagram
+ Další 4 fotografie
Jaká byla cesta modelky Veroniky Kopřivové do náruče pohádkově bohatého hokejisty Jaromíra Jágra? Rozhodně se kadeřnice z Teplic nenudila a už na Jardu "trénovala" v náručích jiných sportovců. Měla randit nejen s hokejkama, ale dokonce zabloudila i na zelený trávník.

Jaká je vlastně pravá tvář finalistky České Miss z roku 2012 Veroniky Kopřivové (24)? Je to snad jen další vychytralá zlatokopka, která touží po životě v luxusu a nicnedělání, nebo má opravdu ryzí srdce a miluje Jardu Jágra (43) jako člověka a byla by s ním, i kdyby byl chudý jak kostelní myš

To jsou otázky, na které se časem odpoví, jak to vlastně s tou láskou je, ale už teď je jasné, že sexy blondýnka nikdy nebyla žádná puťka a nečekala doma na svého prince. Podle našich informací vždy tíhla ke sportovcům, proto často i s kamarádkami navštěvovaly bary, kam kluci s hokejkou či kopačkami rádi chodí. Že by jen náhoda a zašla si na vínko s holkami?

Odpověď zná jen Veronika, ale je jasné, že nikdy netroškařila. Měla totiž projít náručí nadějného fotbalisty Matěje Vydry (24), reprezentanta Jana Rajnocha (34) a pak zabruslila na led k hokejovému útočníkovi Janu Bojerovi (26). Jenže ani u jednoho to nebyl žádný dlouhodobý vztah, spíš takové randění.

Až cesta osudu, nebo jestli tomu tak trochu nenapomohla Verča, ji poslala na Floridu na jazykový pobyt, kde se seznámila s naším hokejovým bohem. Ten se do ní zbláznil natolik, že už u něj modelka bydlí a na Instagramu se chlubí fotkami, jak si užívá na slunných plážích

Snad to s naším nejlepším hokejistou myslí vážně. Zatím i rodině se líbí, teda na dálku, ještě ji prý oficiálně Jarda své mamince a celé rodině nepředstavil. Třeba to byla jen obrovská náhoda, že měla tak blízko ke známým sportovcům, třeba si jen povídali o sportu, který blondýnka tak miluje, a nic víc za tím nehledejme.

Související články

Další články