Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kdo povede krásnou Meghan k oltáři? Zatím je to velká záhada! ČTYŘI SCÉNÁŘE

+ Dalších 24 fotografií
Již tuto sobotu se koná velkolepá, dlouho očekávaná královská veselka, kdy si princ Harry vezme exotickou krásku Meghan Markle. Přípravy jsou v plném proudu, ovšem nevyjasněné jsou zatím celkem důležité aspekty svatby. Kdo povede Krásnou Meghan k oltáři? Možností je několik...

Přípravy na královskou veselku jsou ve své poslední fázi. Pozlacené dekorace, šaty pro nevěstu a další detaily. Ovšem zatím se neví, kdo půvabnou Meghan v bílých šatech povede k oltáři. Ve hře je více možností a spekuluje se, kdo to opravdu bude. Překvapí nás Meghan Markle a celá královská rodina tím, kdo bude ten vyvolený?

  • – Původně měl na svatbu dorazit její otec Thomas. S ním však nevěsta nemá již dlouhá léta dobré vztahy. Navíc Meghanin táta prodělal v poslední době infarkt a nevypadá to s ním úplně nejlépe. Dorazí nakonec na veselku a povede svou dceru k oltáři jako řádný otec?
  • Exotickou maminku Dorii si velmi oblíbil princ Harry. Dokonce by byl rád, kdyby jeho nastávající ženu vedla právě ona. Zatím se tato varianta jeví jako nejlepší možné řešení. Otec Thomas s tímto návrhem také souhlasil. Maminka má už jednu z důležitých rolí. Měla by svou dceru přivést ke kapli Sv. Jiří.
  • – Třetí možnou varintou by byl tchán Charles. Podle královské rodiny by se jednalo o důležité gesto, kdy by takto byla Meghan projevena úcta a začlenění do celé královské rodiny. Určitě by to byla pro Meghan velká pocta.
  • – Nebo nakonec půjde Meghan Markle (36) k oltáři za svým milovaným sama? Doufáme, že Meghan skončí velké stresy, které nastaly pár dnů před svatbou, a zažije jen radost. Necháme se překvapit, jak to na královské svatbě nakonec bude.

Kdo myslíte, že povede nevěstu k oltáři na hradě Windsor?

Mohlo by vás zajímat

Další články