Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kdo pojede na EURO? Vyřazen bude Limberský, ale vezmou supertalenta Černého!

Pro Tomáše Rosického bude EURO podle našich odhadů poslední
reprezentační akcí.
Zdroj:
Taky už vám to vrtá hlavou? Fotbalové EURO ve Francii se blíží a my přicházíme s prvním odhadem toho, jak bude vypadat česká nominace. A budete se hodně divit, na koho všeho se v ní nedostalo!

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli náš odhad, jak bude vypadat nominace na hokejový Světový pohár, a tak vám nyní pro úplný pořádek přineseme i námi odhadovanou nominaci k fotbalovému Euru!

Češi si nepovedou vůbec špatně a postoupí po výsledcích 2:3 s Portugalskem, 3:2 nad Ukrajinou a 2:0 nad Severním Irskem do osmifinále, kde přelstí v bratrovražedném dramatu Slováky 1:0, aby nakonec došli až do čtvrtfinále, kde skončí na domácí Francii po sporném pokutovém kopu v závěru zápasu.

Naši se budou prezentovat agilní hrou po křídlech, kterou zajistí zejména mladíci Kadeřábek s Černým, a místy až tuhou defenzivou a extrémním nasazením. Jedině tak však udělají díru do Evropy!

Petr Čech – Jasná reprezentační jednička už se sice zdála být za zenitem, ale angažmá v Arsenalu ho nakoplo. Na mistrovství pojede jako překvapivý vítěz Premier League s Arsenalem, kde se stane klíčovým elementem. I na šampionátu předvede několik fantastických zákroků. Na jeho místo se však bude tlačit Vaclík a zejména Koubek.

Tomáš Vaclík – Jasná dvojka bude krýt Čechovi jistě záda v přípravných zápasech. Bude však smířen, že na něj zbude úloha věčného náhradníka.

Tomáš Koubek – Liberecký šohaj, vypůjčený ze Sparty, fascinuje Evropu a popere se o místo trojky se sparťanským Bičíkem. Oba dva gólmany si kluby v zimě gentlemansky prohodí a Koubek prokáže svou třídu i tam. Právě on se totiž stane konečně důstojným Čechovým nástupcem.

Pavel Kadeřábek – V Hoffenhiemu se zatím pere sám se sebou, ale díky extrémně cílevědomé nátuře se nakonec prosadí. Na Euru se bude prezentovat agilní hrou, naběhá spoustu kilometrů a bude autorem dvou gólových centrů.

Theo Gebre – Gebre sice není žádnou hvězdou, ale i tak je slušnou alternativou do dobře fungujícího soukolí. Přes skvělého Kadeřábka se dostane, ale jenom jako varianta k taktickým střídáním.

Tomáš Sivok – Sivok je jistotou, která bude tým držet nad vodou zejména ve vzdušných prostorech, kde neprohraje takřka jediný souboj. Po sezoně se i ze zdravotních důvodů vrátí do Sparty!

Václav Procházka – Scoby Doo české obrany se i přes stále přibývající minely dostane na Euro, a to zejména díky blízkému vztahu k trenéru Vrbovi. Po prvním zápase s Portugalskem, kde totálně vybouchne a zaviní dva ze tří gólů, se už do sestavy naštěstí nepodívá.

Tomáš Kalas – Nahradí ho podceňovaný Kalas. Ten se na Euro dostane těsně před na první zápas vykartovaného Suchého. Kalas se stane jednou z komet českého týmu, a to díky své rychlosti a důrazu. Navíc jako bonus rozhodne zápas se Slováky.

Michal Kadlec – Na šampionát mu pomůže návrat do rudého sparťanského dresu. Tam se stane stabilním členem obranné čtyřky a pomůže kdysi železné Spartě k umolousanému titulu.

Martin Frýdek – Limberský přestoupí v zimě do ciziny, kde po dalším maléru ztratí svoje místo a poněkud překvapivě ho zavrhne i kouč Vrba. Limberského místo nakonec podědí mladík Frýdek, kterému se na jaře mimořádně povede na stejném místě ve Spartě.

Bartošák – Lukáš Bartošák je oblíbencem novinářů, kteří ho stejně jako kvalitní výkony dotlačí na Euro, kde bude krýt záda Frýdkovi. Po Euru přestoupí do Evropy a Liberec si bude mnout ruce, že opět z mála vytěžil maximum. Přitom Bartošák hrál ještě minulou sezonu za druholigovou Viktorii Plzeň.

Václav Černý – Největší překvapení české nominace! Teprve sedmnáctiletý mladík ale aktuálně popravil v prestižním dresu Ajaxu slavný Celtik a gólově při chuti bude i na ME! Jeden gól dá Ukrajině a Severnímu Irsku. Nejprve bude nastupovat jako žolík, ale posléze si získá místo v základní sestavě a stane se největším objevem českého týmu.

Skalák – Boleslavský dříč se zakousne do další výzvy v podobě zahraničního angažmá. V Boleslavi totiž už v zimě pochopí, že ho jen stěží udrží, ale za něj utrží pár desítek milionů. Skalák bude ve Francii sice spíš střídajícím hráčem, stejně jako na šampionátu, ale i tak dá druhý a postupový gól Severnímu Irsku!

Čermák – Kdo to sakra je? No přece nový Rosický! Momentálně může jeho nominace vypadat trochu absurdně, ale na šampionát ho vynesou skvělé výkony v Mladé Boleslavi, příkladné vůdcovství v jednadvacítce, nesporný talent a také zranění jeho konkurentů. Po sezoně se vrátí do Sparty, ale hned poté přestoupí za 70 milionů do Německa. A prosadí se tam!

Bořek Dočkal – Dočkal bude střídat horší momenty s lepšími, povede se mu však úvodní zápas s Portugalci, kde dá první český gól a na druhý přihraje. Svou celkovou stagnaci ale nezastaví.

Rosický – Šampionát bude Rosického reprezentační derniérou, ve které však ukáže paradoxně svůj nejlepší reprezentační výkon. Dá gól Portugalcům a zazáří i v zápasech proti Ukrajině a Slovensku. Po mistrovství se vrátí za hlasem srdce do Sparty, kde vystřídá Matějovského s Čermákem a ukáže, že na českou ligu stačí levou zadní.

David Pavelka – Defenzivní záloha bude slabší částí českého týmu a ukáže se, že Pavelka bude ještě muset hodně dřít, aby dosáhl té nejvyšší evropské jakosti. I tak si ale vyslouží přestup do Turecka za tři miliony eur.

Vácha – Letenský pitbul si po nedávném zranění přestane vylívat srdíčko na Twitteru, ale začne makat, čímž si vyslouží opětovný návrat do reprezentace. Typickým blikancem proti Portugalsku se nechá v závěru zbytečně vyloučit na provokujícím Ronaldovi, ale později se díky neformě Pavelky vrátí do sestavy a všechny překvapí svou buldočí fyzičkou, která nebude vonět ve čtvrtfinále domácím Francouzům.

Ladislav Krejčí – Hojně kritizovaný „Ladík“ přestane konečně machrovat a díky silné konkurenci Skaláka bude chodit do zápasů jako platný střídající žolík nebo z něj bude odcházet jako první střídající hráč. Stane se však klíčovým elementem klíčové výhry se Severoiry.

Tomáš Necid – Díky skvělé formě z Turecka se stane útočníkem číslo 1. Bude to však mít těžké, neboť ho budou spoluhráči minimálně zapojovat do hry. Bude bojovat, ale příliš neoslní. I přesto si však připíše dva góly!

Tomáš Wagner – Na jaře chytne formu a svazový šéf Pelta vyvine tlak na jeho nominování. Nezahraje si, ale i přesto přestoupí z Jablonce do Turecka.

Milan Škoda – Škoda bude první volbou za Necida. A bude velice platným hráčem, neboť bude důrazně platným elementem do závěrečné české zteče.

David Lafata – Sparťanský kapitán Spartě vystřílí titul, na Euru se však příliš do hry nedostane. Šampionát pro něj bude poměrně trpkou, leč zaslouženou rozlučkou!

Související články

Další články